https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Podsumowali udany sezon

KKW JAMA Wałbrzych zakończył kolejny sezon zmagań i – zgodnie z tradycją – odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2014. Spotkanie wałbrzyskich zawodników, rodziców, przyjaciół oraz wszystkich zaangażowanych w życie klubu odbyło się na boisku piłkarskim Czarnych Wałbrzych.
kkw-zakonczenie-sezonu-2014-grupowe
Spotkanie przebiegało w luźniej atmosferze i wspólnych rozmowach przy ognisku. Było tym przyjemniejsze, że było, co świętować. Po raz kolejny zawodnicy KKW JAMA Wałbrzych mieli bardzo udany sezon i wiele sukcesów w 2014 roku. Tradycyjnie, podczas zakończenia sezonu, nagrodzeni przez zarząd KKW JAMA Wałbrzych zostali zawodnicy, którzy odnieśli największe sukcesy. Pamiątkowe statuetki otrzymały dwie zawodniczki Patrycja Piotrowska za brązowy medal mistrzostw Polski w sztafecie oraz brązowy medal z mistrzostw Polski w przełaju i Natalia Jeruzalska za zwycięstwo w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików. Wyróżnieni zostali także trzej zawodnicy KKW z medalowej sztafety na mistrzostwach Polski: Mateusz Banaś, Łukasz Winiarski i Filip Helta, który także zdobył brązowy medal mistrzostw Polski MTB w kategorii juniorów.
Takie sukcesy nie były by możliwe także bez ciężkiej pracy trenerów. Do tych sukcesów zawodników przygotowała kadra trenerska KKW JAMA Wałbrzych, czyli Roman Magdziarczyk i Piotr Walerak, ale także nie były by możliwe bez zgranej grupy i świetnej atmosfery, jaka panuje w klubie, gdzie zawodnicy nie tylko wspólnie trenują, ale także są dla siebie przyjaciółmi i kolegami poza trasami i treningami rowerowymi.
W spotkaniu uczestniczyli także najmłodsi zawodnicy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z kolarstwem. Liczna grupa podopiecznych Piotra Waleraka, którzy trenują w klubie od kilkunastu miesięcy przygotowuje się do przyszłego sezonu, gdy rozpoczną starty w kategorii młodzików i młodziczek napawa optymizmem, że kolejni zawodnicy dołączą do aktualnych medalistów mistrzostw Polski czy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Ostatnim akcentem spotkania były tradycyjne mecze pomiędzy zawodnikami oraz zarządem, wspieranym przez rodziców. Pierwszy mecz rozegrali między sobą zawodnicy z młodszych kategorii żaków i młodzików, a następnie został rozegrany tradycyjny mecz reprezentacji zawodników z reprezentacją zarządu i rodziców. Tradycji stało się za dość i po raz kolejny zwyciężył skład zarządu, choć rozstrzygnięcie zapadło dopiero po dogrywce.
– W imieniu zarządu KKW JAMA Wałbrzych dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne spędzenie niedzielnego popołudnia. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom i przyjaciołom klubu za wspólne treningi, wyjazdy na zawody, organizację Górali na Start. Życzę wszystkim, żebyśmy wszyscy spotkali się w po raz kolejny w przyszłym roku i oczywiście świętowali kolejne jeszcze większe sukcesy KKW JAMA Wałbrzych. A teraz do pracy przed kolejnym sezonem! – podkreśla Piotr Stokłosa, prezes KKW JAMA Wałbrzych.
(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty