https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Victoria na czele

Piłkarze Victorii Świebodzice wykorzystali potknięcie Piasta Nowa Ruda, który zremisował 1:1 w Bystrzycy Górnej z LKS-em, i – po zwycięstwie w Jedlinie Zdroju nad Zdrojem 3:0 – awansowali na pierwsze miejsce w tabeli klasy okręgowej. Srogą lekcję dostał w Bardzie Śląskim Skalnik Czarny Bór, którego Unia rozbiła 5:0.
SONY DSC
Wyniki 12 kolejki:
Zdrój Jedlina Zdrój – Victoria Świebodzice 0:3
Unia Bardo – Skalnik Czarny Bór 5:0
LKS Bystrzyca Górna – Piast Nowa Ruda 1:1
Piławianka Piława Górna – Polonia-Stal II Świdnica 0:2
Trojan Lądek Zdrój – Nysa Kłodzko 1:2
Włókniarz Kudowa Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna 2:3
Zryw Gola Świdnicka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:2
Unia Złoty Stok – Karolina Jaworzyna Śląska 5:0
 
1.         Victoria Świebodzice             12        31        34:11
2.         Piast Nowa Ruda                   12        29        31:16
3.         LKS Bystrzyca Górna                        12        24        29:15
4.         Nysa Kłodzko                                    12        24        21:12
5.         Unia Złoty Stok                      12        20        25:16
6.         Trojan Lądek Zdrój                12        19        29:27
7.         Polonia Stal II Świdnica         12        17        14:20
8.         Zdrój Jedlina Zdrój                12        16        23:28
9.         Skalnik Czarny Bór               12        15        10:19
10.       Karolina Jaworzyna Śląska    12        14        30:25
11.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki          12        13        24:26
12.       Zryw Gola Świdnicka                        12        13        23:23
13.       Unia Bardo                             12        12        24:27
14.       Piławianka Piława Górna       12        11        19:25
15.       Iskra Jaszkowa Dolna                        12        11        19:35
16.       Włókniarz Kudowa Zdrój      12        4          16:46
 
Następna kolejka  – 2 listopada
Skalnik Czarny Bór – Unia Złoty Stok
Victoria Świebodzice – Włókniarz Kudowa Zdrój
Nysa Kłodzko – Zdrój Jedlina Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Unia Bardo
Iskra Jaszkowa Dolna – Zryw Gola Świdnicka
Polonia-Stal II Świdnica – Trojan Lądek Zdrój
Piast Nowa Ruda – Piławianka Piława Górna
(RED)
 
Źródło: http://ligiwch24.xaa.pl/

REKLAMA

Kliknij tutaj