https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biały Orzeł przeleciał Sudety

Piłkarze Białego Orła Mieroszów pokonali 4:0 Wenus Nowice i – za sprawą porażki Sudetów Dziećmorowice w Roztoce z Granitem 1:2 – awansowali na pozycję lidera grupy I klasy A.
 
Znakomitą skutecznością wciąż imponują piłkarze ze Szczawna Zdroju, którzy rozbili Czarnych Wałbrzych 6:1, a drugi z wałbrzyskich zespołów – Gwarek – doznał pogromu w Walimiu, gdzie kibice obejrzeli aż 10 goli.
SONY DSC
Wyniki 12 kolejki grupy I klasy A:
Biały Orzeł Mieroszów – Wenus Nowice 4:0
Granit Roztoka – Sudety Dziećmorowice 2:1
MKS Szczawno Zdrój – Czarni Wałbrzych 6:1
KS Walim – Gwarek Wałbrzych 9:1
Joker Jaczków – Włókniarz Głuszyca 4:0
Nysa Kłaczyna – Grom Witków 0:9
Unia Jaroszów – Zieloni Mrowiny 7:0
LKS Wiśniowa – Cukrownik Pszenno 1:4
 
1.         Biały Orzeł Mieroszów          12        30        38:9
2.         Sudety Dziećmorowice          12        28        43:17
3.         Grom Witków                        12        26        41:12
4.         Unia Jaroszów                       12        26        43:17
5.         Cukrownik Pszenno   12        25        30:17
6.         Granit Roztoka                       12        25        21:23
7.         MKS Szczawno Zdrój            12        22        55:21
8.         Włókniarz Głuszyca   12        16        22:22
9.         Czarni Wałbrzych      12        14        22:32
10.       LKS Wiśniowa           12        11        15:32
11.       Zieloni Mrowiny        12        11        15:38
12.       Joker Jaczków                       12        10        25:32
13.       Wenus Nowice                       12        9          21:33
14.       KS Walim                   12        9          26:42
15.       Gwarek Wałbrzych    12        7          23:55
16.       Nysa Kłaczyna                       12        4          8:46
 
Następna kolejka – 2 listopada
Włókniarz Głuszyca – Biały Orzeł Mieroszów
Sudety Dziećmorowice – Unia Jaroszów
KS Walim – Nysa Kłaczyna
Czarni Wałbrzych – Joker Jaczków
Wenus Nowice – Gwarek Wałbrzych
Cukrownik Pszenno – MKS Szczawno Zdrój
Zieloni Mrowiny – LKS Wiśniowa
Grom Witków – Granit Roztoka
(RED)
 
Źródło: http://ligiwch24.xaa.pl/
 

REKLAMA

Kliknij tutaj