Zgodnie z planem

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych w wyjazdowym meczu pokonali I ligi Avię Świdnik 3:0. Było to drugie z rzędu, a trzecie w sezonie zwycięstwo podopiecznych trenera Krzysztofa Janczaka.
Avia Świdnikw czterech kolejkach ugrała zaledwie 2 punkty, pokonując na inaugurację 3:2 Caro Rzeczyca. Natomiast Victoria PWSZ, po środowej wygranej w Wałbrzychu 3:0 z Pekpolem Ostrołęka, do Świdnika jechała w roli faworyta. Avia nie była w stanie powstrzymać będącego na fali beniaminka i gładko uległa 0:3, w setach: 12:25, 13:25, 20:25. W następnej kolejce wałbrzyszanie będą podejmowali w hali Aqua Zdrój Caro Rzeczyca.