Udane zakończenie

5 medali zdobyli reprezentanci UKN Melafir Czarny Bór w Wojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biathlonie Letnim. W zawodach, które kończyły sezon letni, na najwyższym stopniu podium stanęli Przemysław Pancerz, Damian Marczak i Sara Filip.
puchar melafiru
Podczas dwudniowych zawodów, które zostały rozegrane na stadionie w Czarnym Borze, gospodarze pięciokrotnie stawali na podium. W biegu indywidualnym młodzików triumfował Przemysław Pancerz, 4 miejsce zajął Damian Marczak, a w rywalizacji dziewcząt 3 miejsce zajęła Kinga Kałużny. W biegu sprinterskim młodzików zwyciężył Damian Marczak, na 3 miejscu uplasował się Krystian Kałużny, a rywalizację dziewcząt wygrała Sara Filip.
Z kolei w supersprincie, w ramach XVI Pucharu Melafiru, najszybszy był Robert Szczepaniak, a w rywalizacji kobiet 5 miejsce zajęła Paulina Król. (fot. UKN Melafir)