https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Przedszkole jakiego nie było

Uśmiechnięte buzie i radosny gwar – tak dzieci z Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu witają gości i stęsknionych rodziców. – Maluchy nie mają czasu za nami tęsknić. Co więcej, trudno im się rozstać z przedszkolem – śmieją się rodzice.
chatka 2
 
 
 
Za podopiecznymi Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II, które od początku września sprawuje opiekę nad maluchami z Wałbrzycha, gmin powiatu wałbrzyskiego i Świebodzic, prawie trzy tygodnie spędzone w najnowocześniejszej placówce przedszkolnej w regionie. W nowoczesnym biurowcu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest – Park przy ul. Uczniowskiej 16 do ich dyspozycji są przestronne sale o powierzchni ok. 70 metrów kwadratowych z pełnym zapleczem socjalnym oraz monitorowanym placem zabaw. Cały obiekt jest chroniony, a rodzice mają do dyspozycji przestronny parking. Ponadto, w razie konieczności, także dowóz dzieci do określonych części miasta.
– Zależy nam na tym, by pobyt dziecka w naszym przedszkolu był komfortowy tak dla dzieci, jak i ich rodziców – podkreśla Iwona Puszkar, dyrektor Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II.
Ale przedszkole to przede wszystkim nauka przez zabawę. Dzieci twórczo i aktywnie spędzają czas w niezbyt licznych grupach, w komfortowych i znakomicie wyposażonych salach. Nad ich rozwojem czuwają po 2 nauczycielki oraz personel pomocniczy. W bardzo bogatej ofercie edukacyjnej dzieci mają między innymi: język angielski codziennie dla wszystkich grup, rytmikę, taniec, spotkania z teatrem ,cykliczne spotkania z filharmonią i minikoszykówkę. Dodatkowo w ofercie jest także mini judo, zumba oraz tenis ziemny z dowozem na korty.
– Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy na stronę internetową www.chatkamalolatka-walbrzych.pl oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 793 39 08 54 – zachęca Iwona Puszkar.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj