https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Prezydenckie otwarcie

– Gratuluję właścicielom Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II tak wspaniałej placówki – powiedział prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej podczas uroczystego otwarcia najnowocześniejszego przedszkola w Wałbrzychu, które działa w nowoczesnym biurowcu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Uczniowskiej 16.
SONY DSC
 
 
 
 
W miniony piątek kilkudziesięciu malców miało okazję po raz pierwszy sprawdzić co ma im do zaoferowania najnowocześniejsze w regionie Przedszkole Językowe Chatka Małolatka II. W obszernym ogrodzie mogli do woli wyszaleć się w dmuchanym zamku, pobawić się w obszernej piaskownicy, na huśtawkach i drewnianej wieży ze zjeżdżalnią. A w środku obiektu swoje podwoje otworzyły przed nimi kolorowe, przestronne sale, w których ich uwagę przykuwały nie tylko nowoczesne sprzęty, ale także niezliczone zabawki. A wszystko to pod czujnym okiem uśmiechniętych nauczycielek i uradowanych rodziców.
– Cieszę się, że w tym nowoczesnym budynku działa tak nowoczesne przedszkole – powiedział podczas uroczystego otwarcia Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II prezydent Roman Szełemej.
Gospodarz miasta zwiedził wszystkie sale, ogród i znalazł czas na rozmowę z rodzicami i ich pociechami.
– Chcemy, by nasze przedszkole było oazą dla wszystkich dzieci z Wałbrzycha, gmin powiatu wałbrzyskiego i Świebodzic w wieku od 2 do 6 lat. Naszym celem jest zapewnienie komfortu dzieciom i rodzicom. Nad bezpiecznym i prawidłowym rozwojem dzieci w Przedszkolu Językowym Chatka Małolatka II czuwać będzie doświadczona i oddana maluchom kadra, która ma do dyspozycji nowoczesny i w pełni wyposażony obiekt – podkreśliła Iwona Puszkar, dyrektor przedszkola.
Rodziców zainteresowanych ofertą Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 793 39 08 54.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj