https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Są unijne pieniądze na start!

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego mocno stawia na „młode”, mikro i małe firmy! Właśnie ruszył specjalny program ukierunkowany na przedsiębiorców, którzy niedawno rozpoczęli działalność gospodarczą. W ramach akcji „Uniesiemy Twój biznes!” ci, którzy startują i nie mają historii kredytowej mogą dostać pożyczkę w wysokości do 50 tysięcy złotych. -Uprościliśmy nasze procedury. Pomagamy wypełniać wnioski, a decyzję o przyznaniu pożyczki wydajemy wciągu tygodnia – podkreśla Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.
 Robert Jagla
 
 
 
Fundusz Regionu Wałbrzyskiego 02 czerwca 2014 roku, jako pierwszy pośrednik finansowy rozpoczął realizację programu Banku Gospodarstwa Krajowego na Pożyczkę Globalną. Chodzi tu o inicjatywę JEREMIE, czyli unijne środki z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.
Aktualnie realizowana umowa zawarta została łącznie na kwotę 22 milionów złotych (z czego: 20 milionów złotych pochodzi Banku Gospodarstwa Krajowego, a 2 miliony złotych to wkład własny FRW).
W niespełna trzy miesiące wałbrzyski pośrednik udowodnił, że jest bardzo dynamiczny w swoim działaniu. W tym czasie dolnośląscy przedsiębiorcy wykorzystali prawie 14 milionów złotych z nowej puli środków, dostępnej w FRW. Do dyspozycji jest jeszcze nieco ponad 8 milionów złotych.
Dostępne środki można na bieżąco sprawdzać na stronie internetowej www.frw.pl – w zakładce POŻYCZKI, w przedziale „Pożyczka w ramach inicjatywy JEREMIE” – link  http://frw.pl/aktualne-dostepne-limity-pozyczek/.
Nowy program, proste zasady
Fundusz Regionu Wałbrzyskiego ruszył teraz ze specjalnym programem wsparcia pod hasłem: „Uniesiemy Twój biznes!”. Jest on skierowany do najmniejszych przedsiębiorstw oraz do osób rozpoczynających działalność gospodarczą  i firm, które funkcjonują na rynku nie dłużej niż 2 lata.
-Mocno stawiamy na mikro i małe firmy firmy. Wspieramy też tych, którzy startują i nie mają historii kredytowej. Uprościliśmy nasze procedury. Pomagamy wypełniać wnioski a decyzję o przyznaniu pożyczki wydajemy wciągu tygodnia. Nasi mobilni doradcy dojeżdżają do przedsiębiorców z całego Dolnego Śląska. Przedsiębiorco, nasz kapitał, Twój sukces!  – mówi Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.
 
FOTO JEDNA Z KARTEK
Na początku wakacji Fundusz Regionu Wałbrzyskiego ruszył z akcją „Uniesiemy Twój biznes!”
 
RAMKA
Najważniejsze atuty pożyczek, jakich udziela  Funduszu Regionu Wałbrzyskiego:

  • 0% prowizji
  • oprocentowanie roczne 2%
  • okres spłaty do 5 lat
  • żadnych ukrytych kosztów
  • bezpłatne rozpatrzenie wniosku

 
RAMKA 2
Masz pytania?
Skontaktuj się z doradcą w Funduszu Regionu Wałbrzyskiego: tel. 74 66 44 810
 
RAMKA 3 + logo
Fundusz Regionu Wałbrzyskiego
ul. Limanowskiego 15
58-300 Wałbrzych
tel: +48 74 66 44 810
fax: +48 74 66 44 822
mail: biuro@frw.pl
Biuro czynne: 7:30 – 15:30
 

REKLAMA

Kliknij tutaj