Bartkowiak złamał nogę?!

W sobotę informowaliśmy o debiucie wałbrzyszanina Michała Bartkowiaka w piłkarskiej ekstraklasie, a w niedzielę zaskoczyła nas informacja o poważnej kontuzji 17-letniego pomocnika Śląska Wrocław.
W przerwie między sezonami Bartkowiak podpisał kontrakt ze Śląskiem i w barwach nowego klubu zadebiutował w sobotę w 4 kolejce ekstraklasy. Wałbrzyszanin na boisku w Bełchatowie pojawił się w 86 minucie, zastępując Flavio Paixao. Wrocławianie przegrali 0:2. Dzień później Michał Bartkowiak został wystawiony przez trenera Piotra Jawnego w zespole rezerw. W pierwszym meczu nowego sezonu III ligi Śląsk II podejmował zdegradowany z II ligi UKP Zielona Góra. Wrocławianie przegrali 0:1, a porażka została dodatkowo okupiona kontuzją Bartkowiaka, który w 36 minucie meczu, przy stanie 0:0, nabawił się urazu. Wałbrzyszanin został odwieziony karetką do szpitala z podejrzeniem złamania lewej nogi.