https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Cieśliński w King of King’s

Świebodziczanin Mariusz Cieśliński stoczy walkę podczas legendarnej gali King of King’s. KOK to jedna z najbardziej znanych na świecie organizacji skupiająca największe gwiazdy światowego K-1 i Kickoxingu. Gala obędzie się 17 października w trójmiejskiej Ergo Arenie.
cieslinski gala
 
 
Jeszcze nie wiadomo kto będzie przeciwnikiem Mariusza Cieślińskiego. Wiemy, że po za nim, w gali wystąpią jedni z najlepszych fighterów w Polsce: Kamila Bałanda i Jarosław Daschke z GKS Champion Gdańsk, Piotr Kobylański z Kobe Gym Gdynia, Michał Mączka z Duetu Gdańsk, Michał Wlazło z ForFit Gdańsk, Tomasz Makowski z Max Boxing Nowa Sól, Adam Śleszyński z Corpus Gdańsk, Tomasz Szczepkowski z GMTG Warszawa i Michał Turyński z Fighter Wrocław.
Na razie Mariusz Cieśliński przygotowuje się do walki kondycyjnie. W jego planie treningowym znalazł się start w Wielkiej Pętli Izerskiej. 19 lipca, gdy z nieba lał się żar i większość z nas siedziała nad wodą lub w domach, Mariusz przebiegł w górskim terenie 21,097 km z czasem 01:30:13, co dało mu 23 miejsce w klasyfikacji generalnej. Do najlepszego na mecie zabrakło mu tylko 14 minut i 22 sekundy – nieźle jak na kogoś kto biega amatorsko.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj