https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarze mają sponsora

Sponsorem technicznym piłkarzy Górnika Wałbrzych została firma Adidas. Od sezonu 2014/15 naszych zawodników ubierać będzie, za pośrednictwem firmy Vitasport z Wrocławia, potentat odzieży sportowej z charakterystycznymi trzema paskami.
gornik walbrzych herb 
 
 
– Adidas dostarcza stroje meczowe najlepszym drużynom piłkarskim na świecie. Od nowego sezonu, dzięki wsparciu regionalnego partnera, również Górnik Wałbrzych będzie występował z charakterystycznymi trzema paskami. Realizowane jest zamówienie, mające w pełni zaspokoić potrzeby naszych piłkarzy. Współpraca z firmą Adidas, za pośrednictwem salonu Vitasport z ulicy Tęczowej z Wrocławia, ma pozwolić nie tylko na kompletne zaopatrzenie piłkarzy w sprzęt, ale również na atrakcyjniejsze ceny produktów dla kibiców w sklepie z gadżetami na www.skgw.pl – wyjaśnia Bartłomiej Mazur z Górnika Wałbrzych.
A już w sobotę, 26 lipca, na sztucznym boisku przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu odbędzie się „Piknik z Wojakiem”.
– Impreza odbędzie się w godzinach 15.00 – 19.00 a w programie: turniej małych drużyn, zabawy i gry. Będzie można ‚pokiwać’ się z naszymi piłkarzami, bądź strzelać im bramki. Będzie też stoisko cateringowe, na którym w atrakcyjnej cenie będzie można kupić kiełbaskę, bądź orzeźwiające piwko. Uwaga! Z każdego zakupu na stoisku cateringowym część wydanych pieniędzy ląduje w Kasie klubowej na zakup sprzętu. Na pikniku będzie można kupić karnety na nadchodzący sezon w cenie: 59,90 zł za rundę jesienną i 99,90 za cały sezon 2014/2105. Dodatkowo, każdy kto kupi taki karnet, dostanie prezent od Wojaka – dodaje Bartłomiej Mazur.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj