https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nie dali rady Flocie

Środowy mecz kontrolny z Flotą Świnoujście, przegrany 0:1, był ostatnim sprawdzianem piłkarzy Górnika Wałbrzych przed inauguracją nowego sezonu. W sobotę w Białej Podlaskiej wałbrzyszanie zmierzą się z tamtejszym Podlasiem w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski.
 
SONY DSC
 
W środowym meczu z Flotą wystąpił w wałbrzyskim zespole kandydat do gry na pozycji stopera – Dawid Siemko z drugiego zespołu Floty Świnoujście. Zabrakło za to kontuzjowanych: Kamila Śmiałowskiego, Sławomira Orzecha, Mateusza Krzymińskiego, Michała Oświęcimki i Dominika Radziemskiego, który prawdopodobnie zostanie piłkarzem Polonii Świdnica.
W sparingu z pierwszoligowcem trener Andrzej Polak już nie eksperymentował z ustawieniem zespołu Górnika i można przyjąć, że w podobnym ustawieniu wałbrzyszanie zagrają już w tę sobotę o godz. 17.00 z Podlasiem w Białej Podlaskiej w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski. Czasu na eksperymenty już prawie nie ma, bo w następny piątek – 1 sierpnia o godz. 17.00 – górnicy zmierzą się w Wałbrzychu w pierwszym meczu II ligi z Błękitnymi Stargard Szczeciński.
(RED)
 
Górnik Wałbrzych – Flota Świnoujście 0:1
Bramka: Olszar (29).
Górnik: Jaroszewski (60 Janiczak) – D.Michalak, Siemko, Łaski, G.Michalak, Filipe, Rytko (46 Cichocki), Szepeta (60 Folc), Sawicki, Orłowski (46 Mańkowski), Moszyk.
Flota: I połowa – Brljak – Opałacz, Stasiak, Cienciała, Brud, Lisowski, Reca, Grzelak, Kamiński, Olszar, Piceluk; II połowa – Kosiorek – Sebastian, Jasitczak, Sołowiej, Niewiada, Marynowski, Erić, Arifović, Pisarczuk, Zieliński, Żegleń.

REKLAMA

REKLAMA