https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pojadą kolarze

Od czwartku, 10 lipca, w Wałbrzychu i Świebodzicach rozgrywana będzie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym.
ogolnopolska_olimpiada_mlodziezy_tytulowe
 
 
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży to największe multidyscyplinarne wydarzenie sportowe w Polsce. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 8000 zawodników, którzy będą rywalizować ze sobą w 25 miastach na terenie Dolnego Śląska.
W czwartek, 10 lipca, na ulicy Uczniowskiej w Wałbrzychu rozegrana zostanie indywidualna jazda na czas juniorek młodszych i juniorów młodszych. Wyścig odbędzie się w godzinach 10.00 – 12.00. W sobotę, 12 lipca, w godz. 10:00 – 15:00 w Świebodzicach rozegrany zostanie wyścig ze startu wspólnego. Start i meta wyścigu w Świebodzicach będą usytuowane przy Wodnym Centrum Rekreacji. Trasa prowadzić będzie w większości ulicami Osiedla Piastowskiego, ale również ul. Jeleniogórską i Kamiennogórską.
– W związku z organizacją zawodów utrudniony będzie ruch drogowy pojazdów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom przejazdu oraz widzom, prosimy o stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających wyścig – apelują organizatorzy.
(RED)

REKLAMA