https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Najpierw Odra, później Flota

Piłkarze Górnika Wałbrzych w środę o godz. 17.00 rozegrają pierwszy mecz kontrolny na swoim boisku. Ich rywalem będzie zdegradowana z II ligi Odra Opole. A w sobotę, zamiast z Flotą Świnoujście, wałbrzyszanie zagrają z AKS-em Strzegom.
 
SONY DSC
 
Konfrontacja z Odrą będzie trzecią w okresie przygotowawczym wałbrzyszan. W poprzednich, z Zagłębiem Lubin (0:4, relacja: http://sport.db2010.pl/?p=1078) i GKS-em Katowice (0:2, relacja: http://sport.db2010.pl/?p=1141) trener Górnika Andrzej Polak sprawdzał wielu piłkarzy, którzy mają uzupełnić luki w składzie, powstałe po zakończeniu kariery przez Marka Wojtarowicza i Daniela Zinkego oraz po odejściu Wojciecha Szuby i prawdopodobnym transferze Michała Bartkowiaka. W środę na stadionie przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu spodziewani są kolejni kandydaci do gry w jedynej drugoligowej ekipie z Dolnego Śląska.
Kolejny sparing Górnik rozegra już w sobotę (godz. 11.00) w Wałbrzychu, a rywalem będzie czwartoligowy AKS Strzegom, choć w planie była konfrontacja z pierwszoligową Flotą. Zespół ze Świnoujścia ma sprawdzić wałbrzyszan w przyszłym tygodniu.
(RED)

REKLAMA