https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Szuba odchodzi, Michalakowie zostają

Rośnie liczba piłkarzy, którzy opuszczają szeregi drugoligowego Górnika Wałbrzych. Po Danielu Zinke i Marku Wojtarowiczu, którzy zakończyli kariery, z klubem żegna się Wojciech Szuba, który nie odszedł do porozumienia z zarządem. A ich następcy mają pojawić się w sobotnim sparingu z GKS-em Katowice.
 
SONY DSC
 
Wojciech Szuba był wypożyczony do Górnika z Polonii Świdnica. 21-letni pomocnik rozegrał w wałbrzyskim zespole 30 spotkań ligowych i jedno pucharowe, ale nie zdobył żadnego gola. Kolejnym młodzieżowcem, który może odejść z zespołu jest Michał Bartkowiak, który przechodzi testy w Śląsku Wrocław. Są także dobre wiadomości dla kibiców Górnika: nowe kontrakty podpisać mają Adrain Moszyk oraz bracia Grzegorz i Dariusz Michalakowie.
A kto wzmocni Górnika? W sobotnim meczu kontrolnym z Zagłębiem w Lubinie (relacja tutaj http://sport.db2010.pl/?p=1078), testowani byli:
obrońcy: Brazylijczyk Filipe (LZS Piotrówka), Przemysław Cichocki (Czarni Otmuchów), Filip Barski (UKP Zielona Góra), Mateusz Wrana (Olimpia Grudziądz), Adrian Żmija (Odra Opole);
pomocnicy: Paweł Synowiec (Foto-Higiena Gać), Daniel Bujok (Bytovia Bytów);
napastnik: Kamil Mańkowski (LZS Piotrówka)
a także napastnik, którego tożsamości trenerzy i działacze nie chcą ujawnić oraz będący wiosną na wypożyczeniach obrońca Michał Łaski i pomocnik Damian Chajewski. Kolejni piłkarze awizowani są na sobotę i będą sprawdzani podczas rozgrywanego w Dzierżoniowie meczu kontrolnego z pierwszoligowym GKS-em Katowice.  Tymczasem na giełdzie nazwisk kandydatów do gry w Górniku pojawiają się m.in.  wychowankowie wałbrzyskiego klubu: Bartosz Biel, Adrian Mrowiec i Dawid Kubowicz.
(RED)

REKLAMA