https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

MKS Szczawno ma władze

Na ostatnim Walnym Zgromadzeniu Członków Miejskiego Klubu Sportowego w Szczawnie-Zdroju dokonano zmian w zarządzie klubu z uzdrowiska.
 
zarzad MKS 2014
 
Przypomnijmy, że dotychczasowy zarząd został wybrany w styczniu, a prezesem został Jacek Baranowski, wiceprezesem Damian Michno, sekretarzem Dariusz Matusiak, natomiast członkami zarządu: Robert Kosiński i Ryszard Pinach. Po rezygnacji z funkcji, złożonej przez Damiana Michno i Dariusza Matusiaka, nowymi członkami zostali Anna Kowalczyk (objęła funkcję wiceprezesa) i Tomasz Obuchowski (przejął funkcję sekretarza). Anna Kowalczyk od marca br. pełni funkcję kierownika sekcji piłki nożnej, a Tomasz Obuchowski jest działaczem sekcji karate MKS i rodzicem dzieci, które odnoszą w tej dziedzinie sukcesy.
– Nowy zarząd deklaruje aktywne krzewienie idei sportu wśród dzieci i młodzieży, integrację społeczną i propagowanie form aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu. Biorąc pod uwagę ostatnio zorganizowane festyny: z okazji Dnia Dziecka i w ramach obchodów Dni Szczawna-Zdroju odnieść można wrażenie, że nowy zarząd dotrzymuje słowa. W obu imprezach nie zabrakło integracji klubowiczów i dobrej zabawy dla całych rodzin – mówią przedstawiciele MKS Szczawno Zdrój.
(RED)

REKLAMA

Click Here