https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kolejne utrudnienia

W związku z prowadzeniem robót związanych z remontem nawierzchni torowej i przejazdowej, w dniach 28.06.2014-10.07.2014 zostanie zamknięty przejazd kolejowy przy ul. Żeromskiego w Wałbrzychu. Na czas prac zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.
 
To kolejne utrudnienie w ruchu, po remoncie ulic Armii Krajowej i Wrocławskiej. A prace na tym ostatnim odcinku w ostatnich dniach powodują kilometrowe korki przy wjeździe do Wałbrzycha od strony Świebodzic (zalecane objazdy przez Witoszów lub Stare Bogaczowice).
 
armii krajowej
 
 
 
 
 
Tymczasem dział Komunikacji Zbiorowej Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu informuje, że – w związku z zaplanowanym remontem przejazdu kolejowego na ul. Żeromskiego – od 28 czerwca 2014 roku (sobota) autobusy obsługujące linię nr 8 nie będą kursować przez ul. Wańkowicza i Żeromskiego.
Na czas remontu (około 3 tygodni) autobusy linii 8 kursować będą objazdem:
– w kierunku Szczawna-Zdroju, ulicami: Amii Krajowej – Kolejowa – Wysockiego – Andersa – do Szczawna -Zdroju. Na trasie objazdu wytyczono nowe przystanki: Armii Krajowej – Dworzec Miasto, Kolejowa – Mazowiecka, Andersa – Ludowa, Andersa – Wańkowicza;
– w kierunku Piaskowej Góry, ulicami: Andersa – Wysockiego – Chrobrego – do Starego Zdroju. Na trasie objazdu wytyczono nowe przystanki: Andersa – Wańkowicza, Andersa – Ludowa, Chrobrego – Plac Grunwaldzki.
Godziny odjazdów z pozostałych przystanków nie ulegną zmianie.
– Z góry przepraszamy za wynikłe utrudnienia związane ze zmianą tras przejazdów – dodają pracownicy ZDKiUM.
(RED)

REKLAMA