https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarski weekend

 
SONY DSC
II liga kobiet – 18 kolejka
 
1.FC II Katowice – AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Polonia Bytom – Tygryski Świętochłowice
Rolnik II Biedrzychowice – AZS II Wrocław 3:5
Gwiazda Ruda Śląska – Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój – KKS Zabrze
 
1.         KKS Zabrze                           17        36        50:22
2.         LKS Goczałkowice Zdrój      17        34        44:27
3.         AZS PWSZ Wałbrzych          17        31        48:30
4.         Rolnik II Biedrzychowice       17        26        37:28
5.         Rekord Bielsko-Biała             17        25        43:37
6.         Czarni Polonia Bytom                       17        23        37:38
7.         AZS II Wrocław                     17        23        41:46
8.         Gwiazda Ruda Śląska                        17        19        29:37
9.         Tygryski Świętochłowice       17        15        22:48
10.       1.FC II Katowice                   17        11        26:64
 
III liga kobiet – 18 kolejka – 14 czerwca, godz. 15.00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska – Darbor Bolesławice
Piast Nowa Ruda – Czarni Jelcz-Laskowice
Zagłębie II Lubin – Grom Udanin
Ziemia Lubińska Szklary Górne – Akademia Orlik Jelenia Góra
Pauzuje UKS Bierutów.
 
1.         Darbor Bolesławice                            15        39        97-9
2.         Victoria Aglomeracja Wałbrzyska     15        38        102-16
3.         Zagłębie II Lubin                               15        26        80-23
4.         Akademia Orlik Jelenia Góra             15        26        50-31
5.         UKS Bierutów                                                16        22        47-37
6.         Czarni Jelcz-Laskowice                     15        20        47-38
7.         Piast Nowa Ruda                                15        15        43-55
8.         Ziemia Lubińska Szklary Górne        15        7          18-132
9.         Grom Udanin                                    15        4          12-155
 
IV liga – 30 kolejka – 14 czerwca, godz. 17.00
KP Brzeg Dolny – Orkan Szczedrzykowice
LZS Stary Śleszów – Granica Bogatynia
Miedź II Legnica – Sokół Wielka Lipa
Olimpia Kowary – Piast Zawidów
Kuźnia Jawor – Orla Wąsosz
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Oleśnica
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra
MKS Szczawno Zdrój – AKS Strzegom 0:3 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny                     29        64        64:20
2.         Karkonosze Jelenia Góra       29        55        57:27
3.         Olimpia Kowary                    29        54        50:27
4.         Miedź II Legnica                    29        49        65:36
5.         LZS Stary Śleszów                 29        48        56:43
6.         AKS Strzegom                                   29        47        45:36
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       29        46        57:44
8.         Sokół Wielka Lipa                 29        40        42:40
9.         Orkan Szczedrzykowice        29        40        59:54
10.       Granica Bogatynia                 29        39        49:51
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  29        37        55:48
12.       Kuźnia Jawor                         29        33        31:53
13.       Orla Wąsosz                          29        33        42:70
14.       Pogoń Oleśnica                      29        24        33:72
15.       Piast Zawidów                                   29        19        26:64
16.       MKS Szczawno Zdrój                        29        22        26:72
 
Klasa okręgowa – 30 kolejka – 15 czerwca
 
Victoria Świebodzice – Unia Złoty Stok
Kryształ Stronie Śląskie – Skalnik Czarny Bór
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piast Nowa Ruda
Pogoń Pieszyce – Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska
Iskra Jaszkowa Dolna – Sparta Ziębice
Zjednoczeni Żarów – Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna – Stal Świdnica
 
1.         Zjednoczeni Żarów                29        59        87:48
2.         Piast Nowa Ruda                   29        55        75:38
3.         Victoria Świebodzice             29        50        66:44
4.         Unia Złoty Stok                     29        47        49:42
5.         Nysa Kłodzko                                   29        45        47:35
6.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki          29        43        49:46
7.         LKS Bystrzyca Górna                        29        42        52:51
8.         Stal Świdnica                         29        41        57:45
9.         Skalnik Czarny Bór               29        38        36:58
10.       Trojan Lądek Zdrój                29        38        67:66
11.       Iskra Jaszkowa Dolna                        29        37        43:60
12.       Piławianka Piława Górna       29        36        57:61
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    29        35        64:67
14.       Pogoń Pieszyce                      29        35        48:64
15.       Sparta Ziębice                                    29        30        39:73
16.       Kryształ Stronie Śląskie         29        26        36:74
 
Klasa A – 30 kolejka – 15 czerwca
 
Czarni Wałbrzych – Zieloni Mrowiny
Gwarek Wałbrzych – Nysa Kłaczyna
Górnik Boguszów-Gorce – Tęcza Bolesławice
Biały Orzeł Mieroszów – Włókniarz Głuszyca
KS Walim – Granit Roztoka
Sudety Dziećmorowice – Cukrownik Pszenno
Unia Jaroszów – Zdrój Jedlina Zdrój
Wenus Nowice – Grom Witków
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                29        65        90:39
2.         Grom Witków                                    29        53        81:42
3.         Cukrownik Pszenno               29        53        71:41
4.         Sudety Dziećmorowice                      29        52        66:46
5.         Czarni Wałbrzych                  29        50        70:52
6.         Unia Jaroszów                                   29        48        58:45
7.         Granit Roztoka                                  29        46        55:46
8.         Biały Orzeł Mieroszów                      29        44        74:59
9.         KS Walim                              29        39        63:75
10.       Gwarek Wałbrzych                29        39        49:62
11.       Wenus Nowice                                  29        38        73:62
12.       Włókniarz Głuszyca              29        33        46:65
13.       Zieloni Mrowiny                    29        30        53:82
14.       Nysa Kłaczyna                                  29        30        42:61
15.       Górnik Boguszów Gorce       29        28        39:78
16.       Tęcza Bolesławice                 29        17        37:112
 
Klasa B
 
Mecz zaległy: Victoria II Świebodzice – Podgórze Wałbrzych 15 czerwca, godz. 11.00.
 
1.         Joker Jaczków                                   18        48        66-23
2.         Iskra Witków Śląski               18        41        84-31
3.         Unia Stare Bogaczowice        18        35        55-23
4.         Podgórze Wałbrzych              17        32        53-25
5.         Płomyk Borówno                   18        31        53-35
6.         Grodno Zagórze Śląskie         18        26        46-60
7.         Victoria II Świebodzice         17        21        40-43
8.         Zagłębie Wałbrzych               17        18        26-59
9.         Husaria Grzędy                      17        3          11-83
10.       Włókniarz II Głuszyca                       18        3          9-61
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj