https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piechociński i Biernat w Wałbrzychu

Choć kampania wyborcza za nami, to do Wałbrzycha wciąż zjeżdżają ministrowie. 11 czerwca pod Chełmcem gościć będą wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński, a dzień później minister sportu Andrzej Biernat.
 
toyota_produkcja
 
 
 
 
Janusz Piechociński oraz wiceminister gospodarki Ilona Antoniszyn – Klik wezmą udział w ceremonii uruchomienia produkcji nowego silnika w Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu. Uroczystość odbędzie się w środę (11 czerwca, w godz. 11.30 – 14.30), w Centrum Sportowo-Konferencyjnym Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. przy ul. Uczniowskiej 26, z udziałem Takeshi Numa – wiceprezesa Toyota Motor Europe.
Z kolei w czwartek, 12 czerwca do Wałbrzycha przyjedzie Andrzej Biernat. Minister sportu weźmie udział w oficjalnym otwarciu kompleksu sportowego przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Palisadowej 48 w Wałbrzychu. Początek uroczystości zaplanowany został na godzinę 12.30.
Przypomnijmy, że w maju Wałbrzych odwiedzili: premier Donald Tusk z ministrem obrony Tomaszem Siemoniakiem, minister kultury Bogdan Zdrojewski oraz wiceministrowie: Ilona Antoniszyn – Klik (gospodarki) i Stanisław Huskowski (administracji i cyfryzacji).
(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty