https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dzień matki i dziecka w Auchan

Centrum Handlowe Auchan w Wałbrzychu, wraz z Zespołem Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, przygotowało mnóstwo atrakcji na Dzień Matki oraz Dzień Dziecka. – Wspaniała zabawa – cieszyli się bohaterowie obu dni.
 
SONY DSC
 
 
 
 
 
Najpierw, 25 maja, Centrum Handlowe Auchan w Wałbrzychu zaprosiło rodziny na Dzień Matki. Tego dnia były specjalne występ taneczne i wokalne Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, konkurs literacki „Najpiękniej o mamie”; „Mama i ja” czyli zabawy taneczne dla dzieci i mam, prowadzone przez instruktorów tańca oraz młodzież grupy reprezentacyjnej i młodzieżowej. Ponadto organizatorzy przygotowali karaoke z życzeniami dla mamy, występ grupy dziecięcej, na który składał się blok piosenek i tańców estradowych; warsztaty rękodzieła, podczas których wykonywane były korale w stylu folk pod okiem kostiumerki Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych” oraz laurki z okazji Dnia Matki. Były także: konkurs plastyczny „Moja mama”, „Tańczy mama, tańczę ja” – warsztaty taneczne prowadzone przez instruktorów tańca; „Modna mama w stylu folk” – warsztaty wizażu dla mamy i dzieci; konkurs na najlepszą stylizację dla mamy i dziecka oraz pokaz mody „Touch the folk, feel the folk”.
Z kolei 1 czerwca w roli głównej wystąpiły dzieci. Dzień Dziecka w wałbrzyskim Auchan otworzył występ grupy dziecięcej Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Potem organizatorzy przeprowadzili: konkurs plastyczny „Moje największe marzenie”; warsztaty taneczne, wokalne, plastyczne i rękodzieła oraz konkurs „Mały projektant”. W śród atrakcji znalazło się: malowanie twarzy i wykonanie pamiątkowych zdjęć; spotkanie z baśniowymi postaciami: Kopciuszek, Zorro, Dzwoneczek, Miś uszatek i inni czytają baśnie i wiersze dzieciom, karaoke, zabawy integracyjne oraz pokaz mody dziecięcej.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj