https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarski raport ligowy

II liga kobiet – 16 kolejka
Czarni Bytom – AZS PWSZ Wałbrzych 3:2
KKS Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 3:4
1.FC II Katowice – Gwiazda Ruda Śląska 0:6
Rolnik II Biedrzychowice – Tygryski Świętochłowice 4:5
LKS Goczałkowice Zdrój – AZS II Wrocław 3:0
 
1.         KKS Zabrze                           16        33        44:23
2.         AZS PWSZ Wałbrzych          16        31        45:25
3.         LKS Goczałkowice Zdrój      16        31        32:26
4.         Rekord Bielsko-Biała             16        25        40:35
5.         Czarni Bytom                         16        23        37:33
6.         Rolnik II Biedrzychowice       16        23        30:27
7.         AZS II Wrocław                     16        20        39: 46
8.         Gwiazda Ruda Śląska                        16        19        29:34
9.         Tygryski Świętochłowice       16        12        19:44
10.       1. FC II Katowice                  16        11        24:56
 
III liga kobiet – 15 kolejka
Piast Nowa Ruda – UKS Bierutów 3:1 (3:0)
Akademia Orlik Jelenia Góra – Drabor Bolesławice 0:9 (0:5)
Zagłębie II Lubin – Czarni Jelcz Laskowice 6:1 (3:0)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska – Grom Udanin 19:1 (10:0)
Ziemia Lubińska Szklary Górne – pauzuje
 
1.         Darbor Bolesławice                                       14        36        90:9
2.         Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych           14        35        97:13
3.         Zagłębie II Lubin                                           15        26        80:23
4.         Akademia Orlik Jelenia Góra                        13        23        41:26
5.         UKS Bierutów                                                           15        22        46:35
6.         Czarni Jelcz-Laskowice                                 14        17        45:37
7.         Piast Nowa Ruda                                           13        15        43:43
8.         Ziemia Lubińska Szklary Górne                    14        7          18:129
9.         Grom Udanin                                                13        1          9:149
 
SONY DSC
 
III liga – 33 kolejka
Polonia/Sparta Świdnica – Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0
Lechia Dzierżoniów – GKS Kobierzyce 1:1
Bielawianka Bielawa – Piast Żmigród 0:5
Polonia Trzebnica – Prochowiczanka Prochowice 2:0
Foto-Higiena Gać – Śląsk II Wrocław 3:0
Ilanka Rzepin – Zagłębie II Lubin 1:2
Ślęza Wrocław – Formacja Port 2000 Mostki 3:3
MKS Oława – Piast Karnin 4:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Promień Żary 0:0
 
Mecz zaległy z 31 kolejki: Lechia Dzierżoniów – Zagłębie II Lubin 2:0.
 
1.         Ślęza Wrocław                                               33        74        75:32
2.         MKS Oława                                       33        72        71:27
3.         Stilon Gorzów Wielkopolski              33        72        74:36
4.         Zagłębie II Lubin                               33        67        77:27
5.         Formacja Port 2000 Mostki                33        64        88:41
6.         Foto-Higiena Gać                               33        57        54:47
7.         Śląsk II Wrocław                               33        52        61:49
8.         Piast Żmigród                                    33        50        48:46
9.         Polonia/Sparta Świdnica                    33        48        51:50
10.       Lechia Dzierżoniów                           33        45        51:43
11.       Piast Karnin                                       33        43        50:63
12.       Bystrzyca Kąty Wrocławskie             33        42        38:44
13.       Promień Żary                                     33        28        29:63
14.       Polonia Trzebnica                              33        27        42:76
15.       Bielawianka Bielawa                          33        25        32:75
16.       Ilanka Rzepin                                    33        24        42:72
17.       GKS Kobierzyce                                33        19        34:73
18.       Prochowiczanka Prochowice             33        19        40:93
 
IV liga – 28 kolejka
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Zawidów 1:0
Olimpia Kowary- Granica Bogatynia 1:0
Kuźnia Jawor – Sokół Wielka Lipa 2:0
KP Brzeg Dolny – LZS Stary Śleszów 3:2
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Pogoń Oleśnica 2:0
Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom 1:2
Miedź II Legnica – Orkan Szczedrzykowice 2:2
MKS Szczawno Zdrój – Orla Wąsosz 0:3 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny                     28        64        64:18
2.         Olimpia Kowary                    27        50        47:25
3.         Miedź II Legnica                    28        49        63:32
4.         Karkonosze Jelenia Góra       27        49        51:27
5.         LZS Stary Śleszów                 27        47        52:38
6.         AKS Strzegom                                   28        47        44:34
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       28        43        52:43
8.         Sokół Wielka Lipa                 28        40        42:39
9.         Orkan Szczedrzykowice        28        37        56:52
10.       Granica Bogatynia                 28        36        45:49
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  28        34        53:47
12.       Orla Wąsosz                           27        33        41:61
13.       Kuźnia Jawor                         28        30        29:52
14.       Pogoń Oleśnica                      28        21        30:72
15.       Piast Zawidów                                    28        19        25:62
16.       MKS Szczawno Zdrój                        28        22        26:69
 
Klasa okręgowa – 28 kolejka
Victoria Świebodzice – Piławianka Piława Górna 3:2
Pogoń Pieszyce – Skalnik Czarny Bór 7:2
Iskra Jaszkowa Dolna – Nysa Kłodzko 3:2
Kryształ Stronie Śląskie – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:1
Trojan Lądek Zdrój – Piast Nowa Ruda 3:0
Zjednoczeni Żarów – Karolina Jaworzyna Śląska 7:0
LKS Bystrzyca Górna – Sparta Ziębice 1:1
Unia Złoty Stok – Stal Świdnica 1:0
 
Mecz zaległy: Victoria Świebodzice – Karolina Jaworzyna Śląska 7:2 (4:1)
 
1.         Zjednoczeni Żarów                28        56        81:48
2.         Piast Nowa Ruda                    28        52        73:38
3.         Victoria Świebodzice             28        49        65:43
4.         Unia Złoty Stok                      28        44        44:41
5.         Nysa Kłodzko                                    28        42        42:33
6.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki          28        40        47:46
7.         Stal Świdnica                         28        40        56:44
8.         LKS Bystrzyca Górna                        28        39        50:50
9.         Skalnik Czarny Bór                28        38        36:56
10.       Trojan Lądek Zdrój                28        38        65:61
11.       Iskra Jaszkowa Dolna                        28        37        43:54
12.       Piławianka Piława Górna       28        36        56:59
13.       Pogoń Pieszyce                      28        35        48:62
14.       Karolina Jaworzyna Śląska    28        32        58:67
15.       Sparta Ziębice                                    28        30        39:67
16.       Kryształ Stronie Śląskie         28        26        35:69
 
Klasa A – 28 kolejka
Czarni Wałbrzych – Nysa Kłaczyna 1:2
Grom Witków – Cukrownik Pszenno 2:1
Unia Jaroszów – Włókniarz Głuszyca 3:0
Sudety Dziećmorowice – Zdrój Jedlina Zdrój 5:4
Górnik Boguszów-Gorce – Gwarek Wałbrzych 1:0
Biały Orzeł Mieroszów – Tęcza Bolesławice 13:1
KS Walim – Zieloni Mrowiny 1:2
Wenus Nowice – Granit Roztoka 6:1
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                28        62        86:36
2.         Sudety Dziećmorowice                      28        51        63:43
3.         Grom Witków                         28        50        75:40
4.         Czarni Wałbrzych                  27        50        68:46
5.         Cukrownik Pszenno               28        50        66:40
6.         Granit Roztoka                                  28        45        52:43
7.         Unia Jaroszów                                   28        45        55:43
8.         Biały Orzeł Mieroszów                      28        44        73:56
9.         KS Walim                              28        39        60:71
10.       Wenus Nowice                                  28        38        72:57
11.       Gwarek Wałbrzych                27        33        43:59
12.       Włókniarz Głuszyca              28        30        43:65
13.       Zieloni Mrowiny                    28        30        51:79
14.       Górnik Boguszów Gorce       28        28        37:72
15.       Nysa Kłaczyna                                  28        27        39:60
16.       Tęcza Bolesławice                 28        17        36:109
 
Klasa B – 17 kolejka
Victoria II Świebodzice – Grodno Zagórze Śląskie 3:3
Joker Jaczków – Husaria Grzędy 2:0
Iskra Witków Śląski – Unia Stare Bogaczowice 3:1
Płomyk Borówno – Podgórze Wałbrzych 3:2
Włókniarz II Głuszyca – Zagłębie Wałbrzych 0:3 v.o.
 
1.         Joker Jaczków                                   17        48        62:17
2.         Iskra Witków Śląski               17        38        80:30
3.         Unia Stare Bogaczowice        17        32        51:20
4.         Podgórze Wałbrzych              16        29        47:21
5.         Płomyk Borówno                   17        28        48:34
6.         Grodno Zagórze Śląskie         17        26        45:55
7.         Victoria II Świebodzice         16        21        37:39
8.         Zagłębie Wałbrzych               16        18        25:55
9.         Husaria Grzędy                      16        0          8:83
10.       Włókniarz II Głuszyca                       17        3          9:58
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj