https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bieg na Wielką Sowę

5. Bieg Na Wielką Sowę odbędzie się w ramach Mistrzostw Europy i Polski Masters w Biegu Górskim. Impreza zaplanowana jest na 14 czerwca 2014 roku.
 
bieg na wielka sowe
 
– Trasa jest taka sama jak w roku 2013. Jedyną różnicą jest fakt, że – zgodnie z formułą biegów masters (weteranów), osoby które ukończyły 35 rok życia, rywalizować będą w Mistrzostwach Europy i Polski. Natomiast osoby w przedziale wiekowym 16-34 wezmą udział w 5. Biegu Na Wielką Sowę (osobny start 30 minut wcześniej) – wyjaśnia Edward Kozłowicz z Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda, które jest organizatorem tej imprezy.
Zapisy do udziału w 5. Mistrzostwach Europy i Polski Masters w Biegu Górskim oraz w 5. Biegu Na Wielką Sowę już się zakończyły.
– Mamy zgłoszonych około 350 zawodników z 17 państw. W tej chwili trwa weryfikacja płatności. Gotowa lista startowa, z poprawionymi kategoriami wiekowymi, uszczuplona o osoby, które pomimo rejestracji nie dokonały opłaty startowej, zostanie wkrótce opublikowana na naszej stronie internetowej. Wówczas podamy także komunikat o dokładnej ilości uczestników zawodów w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także listę krajów, które wezmą udział w rywalizacji – dodaje Edward Kozłowicz.
(RED)

REKLAMA

Click Here