https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Polska biega w Wałbrzychu

Już w najbliższą niedzielę, 25 maja, zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Polska biega z Aqua Zdrojem”. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 (zapisy potrwają do 10:45) i odbędzie się na Podzamczu pomiędzy ul. Forteczną a Palisadową przy PSP 26 w Wałbrzychu.
 
plakat-A2 polska biega
 
Dla pierwszych 400 uczestników przewidziane są pamiątkowe koszulki! Zachęcamy także do udziału rodziny. Każda rodzina 2+ (mama/tata i dziecko) otrzyma karty wstępu do parku wodnego Aqua Zdrój. W trakcie imprezy dla dzieci będą rozstawione dmuchane zamki. Opiekunowie i nauczyciele zgłaszający grupę co najmniej 15 osób otrzymają upominek. Upominki przewidziane są także dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Każdy uczestnik dostanie certyfikat „POLSKA BIEGA”. Na zakończenie wszyscy, którzy ukończą bieg, mają szansę wylosować cenne nagrody: wycieczki, odtwarzacze dvd oraz sprzęt sportowy.
Bieg w Wałbrzychu jest zarejestrowany na stronie „POLSKA BIEGA” – regulamin akcji.
Zachęcamy wszystkich do aktywnego weekendu. Trasa wyznaczona jest na 4 km, ale nie liczy się czas, liczy się sam udział w imprezie i przede wszystkim dobra zabawa!
(RED)

REKLAMA

Click Here