https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarski weekend

Górnik Wałbrzych, pod wodzą nowego trenera Andrzeja Polaka, jedzie do Zielonej Góry po pierwsze zwycięstwo w II lidze od 22 marca, a Polonia/Sparta Świdnica, która zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu, będzie podejmowała w III lidze Promień Żary. Poniżej program piłkarskiego weekendu z udziałem drużyn z Aglomeracji Wałbrzyskiej.
 
SONY DSC
 
II liga
 
30 kolejka – 17-18 maja
Polonia Bytom – Jarota Jarocin – 16 maja, 19:00
UKP Zielona Góra – Górnik Wałbrzych – 17 maja, godz. 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Warta Poznań – 17 maja, 16:00
Gryf Wejherowo – Odra Opole – 17 maja, 17:00
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński – 17 maja, 17:00
MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec – 17 maja, 17:00
Rozwój Katowice – Ruch Zdzieszowice – 17 maja, 17:00
Chrobry Głogów – Calisia Kalisz – 17 maja, 19:00
KS Polkowice – Bytovia Bytów – 0:3 v.o.
 
1.         Chrobry Głogów        29        55        42:15
2.         Bytovia Bytów           29        54        50:28
3.         Zagłębie Sosnowiec   29        50        36:22
4.         Warta Poznań 29        47        45:35
5.         Rozwój Katowice       29        46        33:25
6.         Górnik Wałbrzych     29        44        35:33
7.         Błękitni Stargard Szczeciński 29        42        47:36
8.         Raków Częstochowa  29        40        38:36
9.         MKS Kluczbork         29        40        44:41
10.       Gryf Wejherowo        29        39        42:38
11.       Polonia Bytom           29        39        37:32
12.       Odra Opole    29        38        30:33
13.       Ruch Zdzieszowice    29        37        44:45
14.       Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  29        36        28:36
15.       Calisia Kalisz 29        29        32:48
16.       Jarota Jarocin 29        28        28:49
17.       UKP Zielona Góra     29        27        31:46
18.       KS Polkowice 29        17        15:59
 
III liga
 
31 kolejka – 17-18 maja
Ślęza Wrocław – Śląsk II Wrocław 17 maja, 12:00
Ilanka Rzepin – Polonia Trzebnica 17 maja, 15:00
Lechia Dzierżoniów – Zagłębie II Lubin 17 maja, 16:00
Bielawianka Bielawa – Piast Karnin 17 maja, 17:00
Foto-Higiena Gać – Prochowiczanka Prochowice 17 maja, 17:00
MKS Oława – Formacja Port 2000 Mostki 17 maja, 17:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – GKS Kobierzyce 17 maja, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród 17 maja, 17:00
Polonia/Sparta Świdnica – Promień Żary 18 maja, 14:00
 
1.         Ślęza Wrocław                                              30        70        65:265
2.         KS Stilon Gorzów Wielkopolski        30        66        70:32
3.         MKS Oława                                       30        65        62:23
4.         Zagłębie II Lubin                               30        61        73:23
5.         Formacja Port 2000 Mostki                30        59        77:34
6.         Foto – Higiena Gać                             30        51        47:44
7.         Śląsk II Wrocław                                30        49        52:38
8.         Piast Żmigród                                    30        44        41:44
9.         Polonia Sparta Świdnica                    30        42        44:49
10.       Piast Karnin                                       30        42        45:53
11.       Lechia Dzierżoniów                           30        41        46:36
12.       KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie       30        37        34:43
13.       Promień Żary                                    30        24        27:59
14.       Bielawianka Bielawa                          30        24        29:65
15.       Ilanka Rzepin                                    30        21        36:60
16.       Polonia Trzebnica                              30        21        37:73
17.       Prochowiczanka Prochowice             30        19        38:85
18.       GKS Kobierzyce                                30        17        32:68
 
IV liga
26 kolejka – 17-18 maja
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Granica Bogatynia – 17 maja, godz. 15:00
AKS Strzegom – Pogoń Oleśnica – 17 maja, 17:00
KP Brzeg Dolny – Miedź II Legnica – 17 maja, 17:00
Olimpia Kowary – LZS Stary Śleszów – 17 maja, 17:00
Kuźnia Jawor – Orkan Szczedrzykowice – 17 maja, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Piast Zawidów – 17 maja, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz – 17 maja, 19:00
MKS Szczawno Zdrój – Sokół Wielka Lipa 0:3 v.o.
 
1.         KP Brzeg Dolny         25        55        55:15
2.         Karkonosze Jelenia Góra       25        49        49:23
3.         Miedź II Legnica        25        48        60:27
4.         Olimpia Kowary        25        44        43:23
5.         LZS Stary Śleszów     25        44        48:34
6.         AKS Strzegom           25        41        39:27
7.         Orzeł Ząbkowice Śląskie       25        37        47:39
8.         Orkan Szczedrzykowice        25        36        50:43
9.         Sokół Wielka Lipa     25        34        37:36
10.       Granica Bogatynia     25        33        38:45
11.       BKS Bobrzanie Bolesławiec  25        28        46:43
12.       Orla Wąsosz   25        27        35:59
13.       Kuźnia Jawor 25        24        23:45
14.       Pogoń Oleśnica          25        18        27:67
15.       Piast Zawidów            25        16        21:58
16.       MKS Szczawno Zdrój            25        22        26:60
 
25 kolejka – 17-18 maja
Victoria Świebodzice – Karolina Jaworzyna Śląska – 17 maja, godz. 17.00
Iskra Jaszkowa Dolna – Skalnik Czarny Bór – 17 maja, godz. 17.00
Trojan Lądek Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki – 18 maja, godz. 17.00
Kryształ Stronie Śląskie – Pogoń Pieszyce – 18 maja, godz. 17.00
Zjednoczeni Żarów – Piast Nowa Ruda – 18 maja, godz. 17.00
LKS Bystrzyca Górna – Nysa Kłodzko – 18 maja, godz. 17.00
Unia Złoty Stok – Sparta Ziębice – 18 maja, godz. 17.00
Stal Świdnica – Piławianka Piława Górna – 18 maja, godz. 17.00
 
1.         Piast Nowa Ruda        25        48        65-32
2.         Zjednoczeni Żarów    25        47        69-47
3.         Victoria Świebodzice 25        40        53-38
4.         Nysa Kłodzko            25        39        37-27
5.         Unia Złoty Stok          25        38        40-37
6.         LKS Bystrzyca Górna            25        37        45-44
7.         Skalnik Czarny Bór    25        35        29-45
8.         Trojan Lądek Zdrój    25        35        60-56
9.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki          25        34        43-40
10.       Stal Świdnica  25        34        49-42
11.       Piławianka Piława Górna       25        33        49-51
12.       Iskra Jaszkowa Dolna            25        32        40-45
13.       Karolina Jaworzyna Śląska    25        31        53-50
14.       Sparta Ziębice            25        29        37-63
15.       Pogoń Pieszyce          25        26        34-59
16.       Kryształ Stronie Śląskie         25        26        35-62
 
Klasa A – grupa I
 
26 kolejka – 18 maja
Czarni Wałbrzych – Gwarek Wałbrzych – godz. 11.00
Grom Witków – Zdrój Jedlina Zdrój – godz. 11.00
Wenus Nowice – Zieloni Mrowiny  – godz. 11.00
Unia Jaroszów – Tęcza Bolesławice – godz. 15.00
Górnik Boguszów-Gorce – Biały Orzeł Mieroszów – godz. 17.00
Sudety Dziećmorowice – Włókniarz Głuszyca – godz. 17.00
KS Walim – Nysa Kłaczyna – godz. 17.00
Cukrownik Pszenno – Granit Roztoka – godz. 17.00
 
1.         Zdrój Jedlina Zdrój                25        56        74:31
2.         Czarni Wałbrzych                  25        47        62:44
3.         Granit Roztoka                                   25        45        50:30
4.         Sudety Dziećmorowice                      25        45        53:34
5.         Grom Witków                                    25        44        71:37
6.         Cukrownik Pszenno               25        44        55:35
7.         Biały Orzeł Mieroszów                      25        38        56:50
8.         Unia Jaroszów                                   25        36        47:40
9.         KS Walim                               25        36        56:66
10.       Wenus Nowice                                   25        34        63:47
11.       Gwarek Wałbrzych                25        30        40:58
12.       Włókniarz Głuszyca               25        30        40:56
13.       Górnik Boguszów Gorce       25        25        32:63
14.       Zieloni Mrowiny                    25        23        42:73
15.       Nysa Kłaczyna                                  25        21        34:56
16.       Tęcza Bolesławice                 25        17        34:89
 
Klasa B
 
15 kolejka – 18 maja
Victoria II Świebodzice – Podgórze Wałbrzych – godz. 11.00
Husaria Grzędy – Zagłębie Wałbrzych – godz. 11.00
Joker Jaczków – Unia Stare Bogaczowice – godz. 12.00
Iskra Witków Śląski – Płomyk Borówno – godz. 14.00
Włókniarz II Głuszyca – Grodno Zagórze Śląskie 0:3 v.o.
 
1.         Joker Jaczków                                   14        39        55:16
2.         Iskra Witków Śląski               14        29        66:28
3.         Unia Stare Bogaczowice        14        29        47:15
4.         Podgórze Wałbrzych              14        26        40:18
5.         Płomyk Borówno                   14        25        42:24
6.         Grodno Zagórze Śląskie         14        22        38:45
7.         Victoria II Świebodzice         14        17        30:33
8.         Zagłębie Wałbrzych               14        15        21:52
9.         Husaria Grzędy                      14        0          8:76
10.       Włókniarz II Głuszyca                       14        3          9:49
(RAD)

REKLAMA

Kliknij tutaj