https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nikola wśród najlepszych

Nikola Okopniak z MKS Szczawno – Zdrój na 3 rundzie zakończyła swoją przygodę z prestiżowym turniejem Tennis Europe Lodz Cup 2014.
 
Od 11 do 17 maja 2014 roku  na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi rozgrywany jest Międzynarodowy Turniej Młodzieży do lat 14 Tennis Europe Lodz Cup 2014. W Turnieju o tytuł mistrza walczy 160 najwyżej sklasyfikowanych na europejskiej liście rankingowej zawodniczek i zawodników. To już kolejna edycja tej prestiżowej imprezy. Turniej organizowany jest we współpracy z European Tennis Federation, Miastem Łódź i Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.
W tej prestiżowej imprezie wystartowała Nikola Okopniak z MKS Szczawno – Zdrój. Rozstawiona z numerem 6 zawodniczka z uzdrowiska w pierwszej rundzie miała wolny los, a w drugiej pokonała Aleksandrę Nadajewską 6:4 i 6:4. W 3 rundzie Nikola Okopniak zmierzyła się z Kają Chmielowską i po pasjonującej i niezwykle zaciętej walce minimalnie przegrała pierwszego seta 6:7, drugiego wygrała w takim samym stosunku, a w tie-breaku lepsza okazała się rywalka, która zwyciężyła 7:5.
(RAD)
 
tenis ziemny

REKLAMA

Kliknij tutaj