https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pierwsze najodważniejsze

W Centrum Handlowo – Rozrywkowym Plaza w Zgorzelcu odbył się pierwszy casting do Dolnośląskich Wyborów Miss Polonia. Gościem specjalnym była Davina Reeves – Ciara – Miss Nowego Jorku, która prowadziła casting. A następny casting już 8 czerwca w Wałbrzychu!
 
Odwiedzający Centrum Handlowo – Rozrywkowe Plaza w Zgorzelcu tego dnia mieli możliwość porozmawiania z Miss Nowego Jorku i zrobienia pamiątkowej fotografii.  Pierwsze, odważne dziewczyny, które przyjechały do Zgorzelca nawet z Wrocławia, pokazały że na Dolnym Śląsku mieszkają lub uczą się piękne, mądre i inteligentne młode kobiety.
– Współorganizatorowi wydarzenia Centrum Handlowo – Rozrywkowemu Plaza w Zgorzelcu bardzo dziękujemy za wspaniałe logistyczne przygotowanie – mówią organizatorzy imprezy.
Zapraszamy mieszkanki Dolnego Śląska, które ukończyły 18 lat, są bezdzietnymi pannami i ich wzrost to minimum 170 centymetrów do wzięcia udziału w kolejny castingu, który odbędzie się 8 czerwca w Wałbrzychu w Hotelu Maria.
Każda z uczestniczek castingu powinna zabrać ze sobą:
– sukienkę podkreślającą figurę, dwuczęściowy strój kąpielowy, oraz buty na wysokim obcasie
– wypełniony formularz zgłoszeniowy , który znajduje się na stronie www.wybory-miss.com.pl .
Z pośród młodych kobiet, które marzą o tytule miss lub pracy w modelingu, po zakończonych castingach zostanie zaproszonych do wzięcia udziału w finale Dolnośląskich Wyborów Miss Polonia 20 finalistek.
(KD)
 
miss polonia 1
 
 
 
 
 
 
Casting w Zgorzelcu prowadziła Davina Reeves – Ciara – Miss Nowego Jorku, która obecnie mieszka w Wałbrzychu.

REKLAMA

Click Here