https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Górnik zwolnił Jaworskiego!

Maciej Jaworski nie jest już trenerem piłkarzy drugoligowego Górnika Wałbrzych. Nowego szkoleniowca poznamy we wtorek o godz. 13.00.
 
SONY DSC
 
Zarząd Górnika odsunął trenera Jaworskiego od pracy z pierwszym zespołem w poniedziałek, po sobotniej porażce w Wałbrzychu z MKS-em Kluczbork 2:5.
– Zarząd klubu uznał, że w obecnej sytuacji potrzebne jest nowe spojrzenie na drużynę, co przełoży się na wyzwolenie nowej energii i powrót na drogę zwycięstw. Doceniając pracę jaką wykonał trener Jaworski i osiągnięte wyniki sportowe zarząd chciałby bardzo podziękować dotychczasowemu szkoleniowcowi. Trener Maciej Jaworski pozostaje w klubie i będzie pracował z grupami młodzieżowymi. Nazwisko nowego szkoleniowca zostanie podane jutro (wtorek) na konferencji prasowej o godzinie 13:00 w Aqua-Zdroju w Wałbrzychu – czytamy w oficjalnym komunikacie.
Wbrew pogłoskom, następcą Macieja Jaworskiego nie będzie Rafał Ulatowski, który ostatnio pracował w Miedzi Legnica, a wcześniej był m.in. asystentem selekcjonera reprezentacji Polski Leo Beenhakkera i w ekstraklasie prowadził zespoły Cracovii, GKS-u Bełchatów i Zagłębia Lubin.
– We wtorek jestem na meczu Niemcy – Polska – powiedział portalowi spot.db2010.pl Rafał Ulatowski. – Poza tym w czerwcu lecę do Brazylii na mistrzostwa świata, więc żadnej oferty pracy w klubie nie rozważałem.
(RAD)

REKLAMA

Kliknij tutaj