Czerwony Zdrój

Prowadzący w grupie I klasy A seniorów piłkarze Zdroju Jedlina – Zdrój zremisowali w meczu 25 kolejki z Cukrownikiem Pszenno 2:2. Oba zespoły kończyły mecz w 10. Z potknięcia lidera nie zdołali skorzystać Czarni Wałbrzych, którzy w Mieroszowie także zremisowali 2:2 z Białym Orłem.

Mecz w Jedlinie – Zdroju był wyrównany i zacięty. Zdrój w końcówce spotkania objął prowadzenie 2:1, ale ambitni zawodnicy z Pszenna wykorzystali błąd defensywy lidera i kilka minut później doprowadzili do wyrównania. W ostatnich minutach meczu piłkarze nie przebierali w środkach i sędzia dwukrotnie musiał sięgać po czerwoną kartkę: najpierw usunął z boiska zawodnika gości, a kilka minut później gracza gospodarzy.

2.         Czarni Wałbrzych                  25        47        62:44
3.         Granit Roztoka                                   25        45        50:30
4.         Sudety Dziećmorowice                      25        45        53:34
5.         Grom Witków                                    25        44        71:37
6.         Cukrownik Pszenno               25        44        55:35
7.         Biały Orzeł Mieroszów                      25        38        56:50
8.         Unia Jaroszów                                   25        36        47:40
9.         KS Walim                               25        36        56:66
10.       Wenus Nowice                                   25        34        63:47
11.       Gwarek Wałbrzych                25        30        40:58
12.       Włókniarz Głuszyca               25        30        40:56
13.       Górnik Boguszów Gorce       25        25        32:63
14.       Zieloni Mrowiny                    25        23        42:73
15.       Nysa Kłaczyna                                  25        21        34:56
16.       Tęcza Bolesławice                 25        17        34:89

Następna kolejka – 17-18 maja