https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nowy cennik w Aqua Zdroju

SONY DSCZakończyła się przerwa technologiczna w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w przy ul. Ratuszowej Wałbrzychu. W tym czasie wykonany został przegląd i konserwacja urządzeń basenowych, a także, specjalnie dla osób uczących się pływać, spłycono jeden tor basenu sportowego.
 
Zmiany objęły również cennik. Przede wszystkim uległ znacznemu uproszczeniu, co ułatwi klientom korzystanie z usług Aqua Zdroju.
– Pamiętając o dużej frekwencji w godzinach popołudniowych, wzmacniamy również system zachęt do odwiedzania Centrum w godzinach porannych. Dzięki temu największe korzyści klienci zyskują w weekendy, kiedy preferencyjne ceny biletów porannych (do godziny 10:00 w parku wodnym i aż do godz. 14.00 w strefie sport) będą takie same, jak w dni powszednie do godz. 14.00. Zdecydowanie największe zniżki można uzyskać w strefie saun, gdzie bilet normalny w weekendy do godz. 10.00 kosztuje jedynie 8 zł za godzinę, a za 2 godziny tylko 12 zł! Nowością będą również stałe dodatkowe atrakcje w strefie saun – ceremonie zapachowe, masaże relaksacyjne oraz godziny tylko dla pań. Dla osób, które regularnie korzystają z parku wodnego wprowadzamy kolejną korzyść w postaci programu lojalnościowego. Przy każdej wizycie klient otrzyma naklejkę – hologram, a po zebraniu dziesięciu naklejek, jedenaste wejście otrzymuje gratis – wyjaśnia Artur Wylandowski z Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w Wałbrzychu.
(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty