https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pochwalna sesja

mieroszow_przedszkolaki_gratulacjeSłodycze i gratulacje dla mieroszowskich przedszkolaków oraz list gratulacyjny dla rodziców pierwszego olimpijczyka z gminy Mieroszów – tak samorządowcy zareagowali na sukcesy mieszkańców.
 
Podczas sesji Rady Miejskiej Mieroszowa jednym z punktów w porządku obrad było wręczenie listu gratulacyjnego wychowankom Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie.
– Podczas sesji obecne były dzieci z grupy Kasztanków, ich nauczycielki: Małgorzata Jasiak i Magdalena Grześkowiak oraz dyrektor placówki Iwony Schienke. Powodem takich wyrazów uznania ze strony Rady Miejskiej Mieroszowa i burmistrza było zdobycie nagrody podczas XXII Świdnickiego Przeglądu Zespołów Kolędniczych oraz nagrody biskupa za przedstawienie „Jasełkowa łezka-humoreska”. Sukces przedszkolaków jest tym bardziej znaczący, że był to pierwszy w historii przeglądu występ dzieci z mieroszowskiego przedszkola. Dzieci z grupy Kasztanków, obecne przy wręczeniu gratulacji, z właściwą sobie skromnością przyjmowały pochwały i cieszyły się swoją sławą oraz podarowanymi słodyczami. Dyrektor przedszkola zaznaczyła, że w przedszkolu nauczycielki mają niepowtarzalną szansę i szczęście odkrywać zdolności i talenty, które dzieci mogą rozwijać w dalszych etapach edukacji. Burmistrz Andrzej Laszkiewicz, i przewodniczący rady miejskiej Ryszard Gubernat gratulowali dzieciom, nauczycielkom i dyrektorowi przedszkola oraz dziękowali za promowanie miasteczka i gminy – relacjonuje Alicja Kornalewicz.
Burmistrz i przewodniczący rady miejskiej wręczyli także list gratulacyjny państwu Elżbiecie i Tadeuszowi Słoninom z Sokołowska, rodzicom biathlonisty Łukasza Słoniny, który brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.
(RED)

REKLAMA