https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bezpłatne warsztaty kulinarne w Restauracji Polskie Smaki

amc_gotowanie_prezentacja_2Jak gotować smacznie, zdrowo i ekologicznie? Każdy może się nie tylko zobaczyć, ale i spróbować! W Restauracji Polskie Smaki przy ul. Nowy Świat w Wałbrzychu, właścicielka lokalu Liliana Krac prowadzi bezpłatne warsztaty kulinarne z wykorzystaniem naczyń, garnków i urządzeń renomowanej firmy AMC.
 
W sobotę, w restauracji Polskie Smaki, odbyły się specjalne warsztaty kulinarne. Tym razem u Pani Liliany Krac było szczególnie uroczyście, ze względu na obecność przedstawicieli dyrekcji Firmy AMC, której produkty właścicielka Polskich Smaków wykorzystuje i promuje w swojej restauracji.
W eleganckim wnętrzu restauracji przy ul. Nowy Świat w Wałbrzychu można było na własne oczy zobaczyć jak łatwo, szybko, a przede wszystkim zdrowo można gotować przy użyciu najnowocześniejszych naczyń, garnków i urządzeń produkcji firmy AMC. Co ważne – można było również spróbować wszystkich potraw przygotowywanych podczas warsztatów, m.in. golonki w piwie, żeberek w kapuście oraz tego, co zrobiło największe wrażenie na gościach i co najbardziej się podobało, czyli wędzonego łososia, który również został przygotowany bardzo szybko – na oczach gości! Podczas gdy po sali roznosił się wspaniały zapach gotowanych i wędzonych potraw, goście delektowali się przygotowanymi przez gospodynię wypiekami i winem, wymieniając między sobą wrażenia, jakie robią produkty firmy AMC.
W zeszłym roku firma AMC obchodziła 50-lecie swojego istnienia oraz 25 –lecie działalności w Polsce. Firma szczyci się tym, że jej wyroby produkowane są w fabrykach w Szwajcarii i Niemczech, a naczynia wytwarzane są ze stali chirurgicznej. Dzięki temu udzielana jest na nie gwarancja aż na 25 lat!
– Jako restauratorka, staram się promować nie tylko opatentowane przez AMC produkty, z których sama korzystam w swojej kuchni, ale również modę na szybkie i zdrowe gotowanie. Podczas organizowanych przez mnie warsztatów przede wszystkim podkreślam znaczenie zdrowego i wartościowego odżywiania dzieci i młodzieży, które – szczególnie w dzisiejszych czasach – narażone są na wszechobecne fast-foody i inne wysokokaloryczne produkty. Firma AMC stawia szczególny nacisk, aby poprzez promocję swoich produktów, promować kulturę zdrowego odżywiania całych rodzin, co pozwoli uniknąć poważnych konsekwencji, czyli otyłości, która stała się najgroźniejszą chorobą naszych czasów – podkreśla Liliana Krac.
Właścicielka Restauracji Polskie Smaki przy ul. Nowy Świat w Wałbrzychu serdecznie zaprasza do korzystania ze bogatej oferty usług i zaprasza na bezpłatne warsztaty kulinarne, które odbywają się w każdą środę o godz. 18.00.
– Udział w warsztatach jest bezpłatny i nich nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań, ponieważ w ich trakcie nie odbywa się sprzedaż produktów firmy AMC – podkreśla Liliana Krac.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj