Najlepiej zorganizowane i funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne Powiatu Wałbrzyskiego

Polecamy11 lipca, 2017

 

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Najlepiej zorganizowane i funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne Powiatu Wałbrzyskiego”. Zgłoszenia można składać do 15 lipca.

 

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach: agroturystyka w funkcjonującym gospodarstwie rolnym oraz obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim. Zgłoszenia mogą wpływać od osób indywidualnych, wójtów i burmistrzów, organizacji agroturystycznych i turystycznych, Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, związków branżowych rolników, lokalnych grupo działania. Zgłoszenia można przesyłać 20 czerwca do 15 lipca, drogą mailową, osobiście lub pocztą na adres: Starostwo Powiatowe, al. Wyzwolenia 24, 58-300 Wałbrzych.

Komisja Konkursu na „Najlepiej zorganizowane i funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne Powiatu wałbrzyskiego” zwycięzców wyłoni do 15 września. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne.

Celem konkursu jest popularyzacja wypoczynku na wsi, podniesienie jakości usług, popularyzacja walorów przyrodniczych i krajobrazowych Powiatu Wałbrzyskiego. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Dodatkowych informacji udziela pracownik Starostwa Powiatowego pod nr tel. 74 846 05 48.

(GŁ)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

herb_powiat_walbrzyski

Tagi: , , ,