Tygodnik DB2010

Rodzinna Majówka w Walimiu

 

Piękna pogoda, piękna okolica, piękna niedziela zapewniły wysoką frekwencję na Majówce Rodzinnej w Walimiu, zorganizowanej przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego.

 

Pomysłodawcą imprezy był wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski, który zabiegał o pojawienie się tego wydarzenia w kalendarzu imprez kulturalno – sportowych Powiatu Wałbrzyskiego na rok 2017. Wspólnie bawili się walimiacy, mieszkańcy Powiatu Wałbrzyskiego i rodziny zastępcze wraz z podopiecznymi.

W programie znalazły się występy uczniów z Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Walimiu, były liczne konkursy i konkurencje sportowe z nagrodami dla wszystkich uczestników, plac zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami, Fotobudka, niezastąpiony Robert Delegiewicz w komiksowej tym razem odsłonie, chór Renoma z Głuszycy, loteria fantowa i masa innych atrakcji, których nie sposób wprost opisać.

Najmłodsi uczestnicy zapewnili wspaniałe widowisko biorąc udział w konkursie na najlepsze przebranie bajkowe. Każdy wybrał ulubioną postać z bajki: były Myszki Miki, klauni, dobre i złe wróżki, księżniczki, piraci z Karaibów, aniołki, Pipi, ale największą sympatię widzów zaskarbił sobie Adrian – przebrany za babcię Adriannę – jak sam stwierdził „ tą najwłaściwszą babcię”. W konkursie karaoke serca widowni podbiła piosenka „Ogórek” w wykonaniu Dawida Maciaszka, najmłodszego uczestnika konkursu.

Rodzinna Majówka w Walimiu zorganizowana została wspólnie przez Powiat Wałbrzyski, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ZS im Noblistów Polskich w Walimiu oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

(GŁ)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

 majowka powiat walim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najmłodsi uczestnicy zapewnili wspaniałe widowisko biorąc udział w konkursie na najlepsze przebranie bajkowe.

Tags: , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej