Tygodnik DB2010

Udana zabawa

Miniony weekend mieszkańcy Boguszowa Gorc mogli spędzić bardzo atrakcyjnie. Na stadionie przy ul. Kusocińskiego powstały: scena, wesołe miasteczko i stoiska gastronomiczne, na których świętowano Dni Boguszowa-Gorc.

 

Mieszkańcy miasta i ościennych gmin w sobotę bawili się na koncertach zespołów Sekret, Funk Da System, oraz Latające Talerze z repertuarem legendarnej formacji Republika. Najbardziej wyczekiwany był jednak występ zespołu Kombii, który swoimi nieśmiertelnymi przebojami porwał serca i ciała publiczności. Niedziela zorganizowana została w klimacie rodzinnego pikniku. W programie zaprezentowali się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach. Dzieci miały również okazję obejrzeć spektakl „Kraina małego Dina”. Na zakończenie publiczność tegorocznych dni miasta bawiła się z zespołem Zorba.

Organizatorzy imprezy składają dziękują sponsorom tegorocznych Dni Boguszowa-Gorc: ZGM w Boguszowie-Gorcach, firmom Sanikom i Ale Jazz oraz za okazaną pomoc: OSP Boguszów, komisariatowi policji w, straży miejskiej i OSiR w Boguszowie-Gorcach, dyrekcji, nauczycielom i uczniom publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 i Zespołu Szkolno Przedszkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach oraz Grzegorzowi Zającowi i Zbigniewowi Świątkowskiemu.

(RED)

kombii boguszow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koncert zespołu Kombii przyciągnął tłumy fanów z Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej