Tygodnik DB2010

Lato z Dwójką

W sobotę, 13 maja o godz. 15:00, zapraszamy na festyn „Lato z Dwójką”, który zorganizowany zostanie na placu przy Szkole Podstawowej nr 2  w Głuszycy. Jest to zadanie finansowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego na rok 2017 w Gminie Głuszyca.

 

Podczas festynu rozegrany zostanie turniej szachowy dla dzieci i dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami. Zapisy uczestników drogą e-mailową na adres: szkolapodst2@onet.eu lub pod numerem telefonu 74 84 56 259. Na scenie wystąpią tancerze ze Studia Tańca Carmen z Wałbrzycha – wielokrotni mistrzowie Polski w tańcu nowoczesnym, a do wspólnej zabawy przy muzyce zaprosi przybyłych zespołu „Z Nikodema”.

– Ponadto zachęcamy dzieci do uczestnictwa w ciekawych grach i zabawach z animatorami (animowane tańce, budowanie wieży na czas, slalom gigant z przeszkodami, chiński konkurs kulinarny, łowienie ryb w basenie, malowanie twarzy). Na dzieci czekać będzie wiele bezpłatnych atrakcji takich jak: pokaz wielkich baniek, formowanie balonowych zwierzaków, zabawa na dmuchanej zjeżdżalni, w zamku do skakania, na trampolinie. Na najmłodszych czekać będzie strefa maluszka – wyliczają organizatorzy.

(SJ)

lato Plakat A3

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej