Tygodnik DB2010

Zadbaj o swoją pamięć! Nie zapomnij!

Jeśli zaobserwowaliście Państwo u siebie lub swoich bliskich niepokojące Was i nasilające się zapominanie, roztargnienie, problemy z orientacją czy koncentracją uwagi, to zapraszamy na badania pamięci.

anima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Proszę pamiętać, że im szybciej zaburzenia pamięci zostaną zdiagnozowane tym większa jest szansa na ich efektywne leczenie, spowolnienie lub nawet zatrzymanie ewentualnego procesu chorobowego. Zapraszamy osoby powyżej 55 roku życia do Przychodni Zdrowia Psychicznego ANIMA w Wałbrzychu przy ulicy Broniewskiego 83 w dniach 25-26 maja 2017 r. Należy wcześniej uzgodnić termin wizyty dzwoniąc pod numer: 74/665-66-88. W razie stwierdzenia u osoby badanej nieprawidłowości wymagających pełniejszej diagnostyki będzie ona kierowana na dalsze specjalistyczne badania. Zapraszamy! – informują organizatorzy bezpłatnych badań przesiewowych w kierunku zaburzeń pamięci w Przychodni Zdrowia Psychicznego ANIMA w Wałbrzychu.

Poradnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Anima funkcjonuje w obecnej postaci od 2000 roku. W przychodni funkcjonują: poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych, poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz poradnia terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia.

– Jesteśmy zespołem lekarzy, psychologów i terapeutów zorientowanych na świadczenie usług medycznych w zakresie leczenia psychiatrycznego i terapii uzależnień, a naszym celem jest zapewnienie pacjentom usług na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści dysponują wystarczającą wiedzą i doświadczeniem, by pomóc uporać się z nerwicą, depresją, psychozą, uzależnieniami, trudnościami adaptacyjnymi, problemami psychosomatycznymi, zaburzeniami emocjonalnymi. Obejmujemy opieką dorosłych, dzieci i młodzież. Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób odpowiednio dobierając metody leczenia, co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów. Zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie: profesjonalizm, zrozumienie, spokojną i przyjazną atmosferę. Bez względu na to, co myślisz, mówisz czy robisz, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Udzielamy świadczeń w ramach umowy z NFZ. Oferujemy także wizyty komercyjne – dodają przedstawiciele Przychodni Zdrowia Psychicznego ANIMA w Wałbrzychu.

(SK)

anima 1 m

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej