Tygodnik DB2010

Półkolonie zimowe

Centrum kultury wraz z Gminą Czarny Bór zaprasza dzieci i młodzież na półkolonie zimowe, które odbędą się w terminie od 13.02 do 18.02.2017 w godzinach od 9.00 do 15.00.

biblioteka czarny bor

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszt całkowity półkolonii to 200 zł od dziecka za 6 dni, w godzinach od 9.00 do 15.00. W cenę wliczony jest posiłek (słodka bułka, kanapka i sok). Jest możliwość wykupienia udziału w pojedyncze dni (cena jednostkowa za dzień to 40 zł od dziecka). Transport jest całkowicie sfinansowany ze środków gminy. Zgłoszenia przyjmowane są w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze. Warunkiem zapisania dziecka jest wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz opłata za półkolonie. W pierwszej kolejności tj. w terminie do 7 lutego przyjmowane są zapisy na dzieci na pełną półkolonię (za 6 pełnych dni). W dniach od 8 lutego do 10 lutego przyjmowane będą zapisy na pojedyncze wybrane dni.

Harmonogram:

13 lutego – Warsztaty Cyrkowe. Uczestników odwiedzi Młodzieżowy Teatr Cyrkowy z Miłkowa. W programie mają mnóstwo atrakcji m.in.: żonglerka, hula-hop ,wesołe czary – mary , zabawy i animacje taneczne . Atrakcją będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z małymi lwiątkami (dodatkowe 10 zł za zdjęcie).

14 lutego – kino oraz warsztaty „Młodzi Kucharze”. Wyjazd do Cinema City w Wałbrzychu na bajkę , powrót do centrum kultury i udział w warsztatach kulinarnych.

15 lutego – Muzeum Ceramiki w Bolesławcu. Zwiedzanie wszystkich etapów produkcji słynnej bolesławickiej ceramiki oraz  warsztaty podczas których, dzieci będą mogły ozdobić własnoręcznie kubeczki lub talerzyki , a po wypaleniu będą mogły zabrać je do domu.

16 luty – Wodne animacje i kręgielnia. Wyjazd do Hotelu Maria w Wałbrzychu a tam czekają na nas Animacje Wodne na Basenie. Dwóch ratowników będzie nie tylko dbać o bezpieczeństwo dzieci, ale przede wszystkim zapewniają dla wszystkich uczestników gry i zabawy w wodzie. Dla dzieci, które nie potrafią pływać przygotowane są specjalne zabawy oraz relaks w jacuzzi. Po basenie dzieci będą miały zaserwowany ciepły posiłek i przejdą na 2 godziny na kręgielnie.

17 luty – Rodzinne Centrum Rozrywki we Wrocławiu (dla dzieci w wieku 7-13 lat). Uczestnicy zawitają prawie na trzy godziny do największego w Polsce Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World. To nowoczesne centrum zapewni uczestnikom 7 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności i długości ,4 trampoliny, tor saneczkowy, tunele i tajemnicze przejścia, tory przeszkód, mostki , pochylnie i równoważnie i wiele innych szaleństw.

18 luty – Zakończenie ferii. W zależności od pogody: jeśli będzie śnieg to dzieci będą miały zorganizowany kulig i ognisko z kiełbaskami. W przypadku braku śniegu na dzieci będą czekali animatorzy, którzy zorganizują dyskotekę wraz karaoke i zapewnią mnóstwo gier i zabaw na wesoło.

(RED)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej