Tygodnik DB2010

Dzieci pomagają dzieciom

28 października w hali widowiskowo-sportowej Aqua – Zdrój o godzinie 15:00 rozpocznie się koncert charytatywny Dzieci Dzieciom – „Zabawa z Akademią Pana Kleksa”. – Celem koncertu jest zebranie środków na paczki mikołajkowe, które co roku rozdaje Fundacja Z Całego Serca wraz z partnerami. Wstęp na koncert nie jest płatny, można natomiast zakupić cegiełkę z tej okazji. W koncercie wezmą udział dzieci w wałbrzyskich szkół podstawowych. Każda placówka przygotowała utwór inspirowany wydarzeniami z książek o profesorze Kleksie. To pierwsza tego typu impreza w Wałbrzychu, kiedy dzieci swoją twórczością i zaangażowaniem działają na rzecz swych równolatków. Przy wejściu na salę oraz w szkołach, a także w internecie można nabyć okazyjne cegiełki w cenie 5zł i 10zł. Patronat nad koncertem objął prezydent Wałbrzycha dr Roman Szełemej – mówi Anatol Szpur, wiceprezes Fundacji Z Całego Serca.

Organizatorzy koncertu od kilku lat przekazują wałbrzyskim dzieciom paczki mikołajkowe. W roku ubiegłym wręczono ich ponad 350. Wszyscy zaangażowani w inicjatywę mają nadzieję, że dzięki sprzedaży cegiełek uda się pobić zeszłoroczny rekord.

Organizatorami akcji są: Fundacja Z Całego Serca, Poseł na Sejm RP Agnieszka Kołacz- Leszczyńska i Radny Rady Miejskiej Wałbrzycha, wiceprezes fundacji Anatol Szpur.

Cegiełki można kupić przez internet podajemy linki:

http://allegro.pl/cegielka-5zl-mikolajki-2016-koncert-charytatywny-i6561920118.html

http://allegro.pl/cegielka-10zl-mikolajki-2016-koncert-charytatywny-i6561921274.html

(RED)

plakat-dzieci-dzieciom

Tags: , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej