Tygodnik DB2010

Dolnośląski Festiwal Zupy

Do 23 czerwca trwają zapisy do udziału w konkursie na najlepszą zupę w XIV Dolnośląskim Festiwalu Zupy w Jedlinie – Zdroju. Każdy, kto przygotuje 5 litrów zupy będzie miał szansę na wygranie atrakcyjnych wczasów!

 

XIV Dolnośląski Festiwal Zupy odbędzie się 26 czerwca 2016 r. w Jedlinie-Zdroju. O jego wysokiej randze najlepiej świadczy tytuł Największe Turystyczne Wydarzenie Regionu, przyznany przez Dolnośląską Organizację Turystyczną.

Dla zwycięzców festiwalowego konkursu na najlepszą zupę przewidziano atrakcyjne nagrody. W kategorii osoba fizyczna będą to wczasy w Chorwacji dla 2 osób, ufundowane przez Organizację Usług Turystycznych Zbigniew Górnicki. Nagrodą główną w kategorii wystawca instytucjonalny są wczasy dla 1 osoby w Port Grimaud (Francja), ufundowane przez Biuro Podróży „Juventur Travel” Sp. z o.o. Dodatkową nagrodą w tej kategorii będą vouchery na reklamę (za I miejsce o wartości 5 tys. zł, II m-sce-3 tys., III m-sce-2 tys.) w Gazecie Wrocławskiej, Panoramie Wałbrzyskiej i na portalu naszemiasto.pl. Uczestnicy konkursu mają możliwość promowania swojej działalności przez umieszczenie materiałów reklamowych na swoim stanowisku podczas imprezy oraz umieszczenie banerów, plansz i innych reklam w miejscach uzgodnionych z organizatorem.

Zgłoszenia przyjmowane są w Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju, ul. Piastowska 13, telefonicznie: 74 8455249 wew. 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: biblioteka@jedlinazdroj.eu do 23 czerwca 2016 r. do godz.12.00.

(RED)

 FESTIWAL ZUPY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co rok do Jedliny Zdroju na Dolnośląski Festiwal Zupy zjeżdżają tysiące osób z kraju i zagranicy.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej