Tygodnik DB2010

Okazja! Stwórz ASO lub salon sprzedaży samochodów!

Euro Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży (wraz z przyległym terenem) lokal użytkowy o pow. 1308 m2, zlokalizowany w Wałbrzychu w atrakcyjnym miejscu (skrzyżowanie ul. Wrocławskiej z Al. Gen. Ch. de Gaulle`a ) na działce o powierzchni 6108 m2.

salon degaullea

 

 

 

 

 

 

Lokal, który wcześniej pełnił funkcję salonu samochodowego wraz z autoryzowaną stacją obsługi samochodów, w chwili obecnej spełnia wymogi profesjonalnego warsztatu samochodowego ASO, a w jego skład wchodzą:

* sala sprzedażowa (punkt obsługi klienta) o powierzchni 380 m2,

* hala serwisowa napraw mechanicznych,

* hala serwisowa napraw blacharsko-lakierniczych,

* pomieszczenie myjni ręcznej,

* pomieszczenie stacji diagnostycznej.

Sala sprzedażowa jest w pełni umeblowana, a hale serwisowe wyposażone są w niezbędny sprzęt. Obiekt dodatkowo posiada 4 pomieszczenia biurowe, 5 toalet, centralę-serwerownię, zaplecze socjalne, szatnię z prysznicami, jadalnię, pomieszczenie magazynowe oraz dodatkowo wyposażony jest w 4 elektrycznie sterowane bramy wjazdowe.

Istnieje możliwość za dodatkową (do uzgodnienia) dopłatą pozostawienia całego wyposażenia, na które składa się: wyposażenie pomieszczeń biurowych, wyposażenie sali sprzedażowej (punkt obsługi klienta), wyposażenie hal serwisowych, a w tym między innymi:

– podnośnik krzyżakowy hydrauliczny z linią diagnostyczną;

– analizator spalin, dymomierz, wyposażenie myjni ręcznej;

– podnośniki samochodowe elektryczne do 3,5 T i do 5,5 T , urządzenie do wymiany opon i wyważania kół, do ustawiania zbieżności oraz ustawiania świateł;

– rama naprawcza – Autorobot;

– kabina lakiernicza EKOMAL;

– kompresor przemysłowy.

W obiekcie zamontowano instalacje alarmową oraz elektroniczną ochronę wraz z kamerami przemysłowymi, poprowadzona jest sieć komputerowa kablowa oraz Wi-Fi, zamontowane są czujniki CO2, zamontowane jest ogrzewanie gazowe (piec gazowy z ogrzewaczem wody). Pomieszczenia biurowe wyposażone są w grzejniki wodne, a salon i hale serwisowe w nagrzewnice gazowo-elektryczne. W halach serwisowych znajdują się profesjonalne wyciągi spalin. Wymienione oraz pozostałe urządzenia są sprawne i posiadają ważne UDT oraz niezbędne pozwolenia.

Więcej zdjęć na stronie: http://www.eurodom.walbrzych.pl/Oferta/Obiekty/Sprzedaz/Walbrzych-Szczawienko/455389

Obiekt można oglądać w od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

W razie pytań prosimy o kontakt z Jolantą Targosz: tel. 606 97 66 30, e-mail: biuro@eurodom.walbrzych.pl.

 

Uwaga! Zamieszczone powyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianom.

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej