Tygodnik DB2010

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo ze Stacją Kontroli Pojazdów Tomalik

Najpierw była Jedlina – Zdrój, a teraz także Boguszów – Gorce. Kierowcy z całego powiatu mogą korzystać już z dwóch nowoczesnych Stacji Kontroli Pojazdów Tomalik. – Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do badania stanu technicznego pojazdów oraz wykwalifikowaną kadrą, która nie tylko wykona przegląd techniczny każdego pojazdu, ale także udzieli fachowych porad – mówi Sławomir Tomalik.

 

Od października w powiecie wałbrzyskim działa nowa stacja kontroli pojazdów. Została zbudowana w Boguszowie – Gorcach, przy ul. Lipowej 2, tuż przy wjeździe do Boguszowa od strony Wałbrzycha.

– Nasza firma posiada duże doświadczenie w zakresie kontroli stanu technicznego pojazdów, ponieważ jest to już nasza druga stacja kontroli pojazdów. Pierwsza, okręgowa stacja kontroli pojazdów bardzo szybko zdobyła zaufanie kierowców z naszego powiatu i od kilku lat z powodzeniem działa w Jedlinie – Zdroju przy ulicy Kłodzkiej 25 B. W obu stacjach oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Do dyspozycji naszych klientów jest kadra wykwalifikowanych diagnostów, którzy – oprócz okresowych badan technicznych – służą także poradami. Między innymi, w trosce o poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach w okresie zimowym, pracownicy w nowej  stacji kontroli pojazdów w Boguszowie-Gorcach bezpłatnie sprawdzą i ustawią światła w Państwa samochodach – podkreśla Sławomir Tomalik.

Dziś każdy klient może skorzystać z kompleksowych usług oferowanych przez Stacje Kontroli Pojazdów Tomalik.

– Wykonamy profesjonalne badania diagnostyczne każdego pojazdu w oparciu o sprzęt komputerowy najnowszej generacji. Przed okresem zimowym dodatkowo sprawdzimy stan zawieszenia oraz zbieżność kół. A jeśli zamierzają Państwo kupić używany samochód, to w naszych stacjach wykonamy kompleksową kontrolę przed zakupem. Ponadto oferujemy pełną gamę przeglądów technicznych samochodów do 3,5 tony:

– przeglądy rejestracyjne: osobowe, ciężarowe, motocykli, ciągników rolniczych

-badania pojazdów z napędem 4×4

– przeglądy aut sprowadzonych z zagranicy przed pierwszą rejestracją,

– przeglądy samochodów używanych dla klientów kupujących auta na rynku wtórnym,

– posiadamy uprawnienia do przeglądów aut z instalacją gazową,

– przeglądy aut skierowanych przez policję i starostę,

-przeglądy pojazdów do ciągnięcia przyczep,

-badania dodatkowe samochodów zasilanych gazem.

Zapraszamy na przeglądy oraz na wszelkie konsultacje dotyczące stanu pojazdów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00, a w soboty w godz. 8.00 – 14.00 – dodaje Sławomir Tomalik.

(RED)

 SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracownicy Stacji Kontroli Pojazdów Tomalik w Boguszowie – Gorcach bezpłatnie sprawdzą i ustawią światła w samochodach.

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej