Tygodnik DB2010

Ich drugi dom – przedszkole Chatka Małolatka

Uśmiechnięte buzie i radosny gwar – tak dzieci z Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu witają gości i stęsknionych rodziców. – Maluchy nie mają czasu za nami tęsknić. Co więcej, trudno im się rozstać z przedszkolem – śmieją się rodzice.

WB_A3_10szt_przedszkole_WSSE_plakat-1

W najnowocześniejszym budynku w Wałbrzychu od września działa Chatka Małolatka II.

– Wspaniały plac zabaw, nowoczesne wnętrze i wyposażenie oraz codzienne lekcje języka angielskiego to tylko niektóre z atutów naszego przedszkola – mówią właściciele nowego przedszkola językowego, które działa w nowoczesnym biurowcu WSSE Invest-Park przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu.

Chatka Małolatka II ma szansę stać się prawdziwą kuźnią talentów, za sprawą szerokiej gamy zajęć edukacyjnych.

– Przedszkole to przede wszystkim nauka przez zabawę. Dzieci twórczo i aktywnie spędzają czas w niezbyt licznych grupach, w komfortowych i znakomicie wyposażonych salach. Nad ich rozwojem czuwa po 2 nauczycielki oraz personel pomocniczy. W bardzo bogatej ofercie edukacyjnej dzieci mają między innymi: język angielski codziennie dla wszystkich grup, rytmikę, taniec, spotkania z teatrem i minikoszykówkę. Dodatkowo w ofercie jest także mini judo, zumba oraz opieka logopedy, psychologa i terapeuty – wylicza Iwona Puszkar, dyrektor przedszkola przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu.

Przedszkole jest otwarte dla wszystkich dzieci z Wałbrzycha, gmin powiatu wałbrzyskiego i Świebodzic w wieku od 2 do 5 lat. Do ich dyspozycji są nowoczesne, klimatyzowane sale i wspaniały plac zabaw na świeżym powietrzu. Cały obiekt jest chroniony, a rodzice mają do dyspozycji przestronny parking. Ponadto, w razie konieczności, mogą także liczyć na dowóz dzieci do określonych części miasta.

– Wszystkich rodziców zainteresowanych najlepszą ofertą przedszkolną w regionie wałbrzyskim zapraszamy po odbiór kart zgłoszeniowych. A gdyby ktoś miał dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 793 39 08 54 – zachęca dyrektor Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II.

(TP)

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej