Tygodnik DB2010

Babcia zagrała dla wnuczki

62 038,96 zł to kwota zbiórki i licytacji w Wałbrzychu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadal trwaj licytacje na stronie http://www.wok.walbrzych.pl/wosp/licytacje/, zatem suma wałbrzyskiej kwesty wciąż nie jest ostateczna.

wosp_michalek

Podczas 23 finału WOŚP w Wałbrzychu do wylicytowania było wiele bardzo różnych przedmiotów, gadżetów i innych nietypowych podarunków od darczyńców.

– Niemal w ostatniej chwili wpadliśmy na pomysł, by wystawić na licytację roczny pobyt dziecka w naszym przedszkolu – przyznają Jowita i Marek Rząsowscy, właściciele Przedszkola Językowego Michałek w Wałbrzychu.

Ich pomysł okazał się trafiony, ponieważ podczas finałowej imprezy w wałbrzyskiej Starej Kopalni voucher na roczny pobyt dziecka w przedszkolu został szybko wylicytowany.

– Dzieci namówiły mnie na udział w tej imprezie. Gdy usłyszałam, że można wylicytować pobyt dziecka w przedszkolu, to podniosłam rękę i… poszłam. Po chwili córka przybiegła i powiedziała, że wygrałam! – wspomina Lilianna Lepianka, która w ten sposób sprawiła prezent swojej wnuczce. – Cieszę się, że mogłam w ten sposób pomóc. Tym bardziej, że i córka i wnuczka są wcześniakami, a takim dzieciom Wielka Orkiestra bardzo pomogła.

Na stronie internetowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury wciąż jest wiele atrakcyjnych rzeczy do wylicytowania.

(RED)

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej