Tygodnik DB2010

Twoja bezpieczna i pewna jazda

Szkoła Jazdy Sztymala to wykwalifikowana kadra instruktorów i wykładowców, która za cel stawia sobie jak najlepsze przygotowanie osób ubiegających się o prawo jazdy. – Nasze doświadczenie zawodowe jest naszym dużym atutem i corocznie procentuje kolejnymi bardzo dobrze wyszkolonymi adeptami oraz jest nagradzane za bardzo dobre wyniki w szkoleniu kandydatów na przyszłych kierowców – podkreśla Łukasz Sztymala, właściciel Szkoły Jazdy Sztymala.

Czołowe lokaty, zajmowane co rok przez Szkołę Jazdy Sztymala w rankingach zdawalności ośrodków szkolenia kierowców oraz w indywidualnych rankingach przez jej instruktorów to efekt wieloletniej, konsekwentnej pracy.

– Każdego roku uczestniczymy w szkoleniach i kursach, aby pogłębiać wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje, co pozwala nam na jeszcze lepsze szkolenie kandydatów na kierowców – wyjaśnia Łukasz Sztymala. – Dzięki dużemu zaangażowaniu i pasji kadry instruktorskiej oraz sumienności naszych kursantów osiągamy coraz lepsze wyniki.

O wysokiej zdawalności świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, przyznawane między innymi przez prezydenta Wałbrzycha, starostę powiatu wałbrzyskiego czy dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu.

– Przez cztery lata z rzędu osiągaliśmy najwyższą zdawalność wśród szkół nauki jazdy w powiecie wałbrzyskim, a instruktorzy otrzymywali indywidualne wyróżnienia. Naszym atutem są także nasze samochody, które odpowiadają tym, z którymi kursanci spotykają się podczas egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, co z pewnością ułatwi opanowanie stresu i pomoże w osiągnięciu pozytywnego wyniku. Jeśli myślisz o karierze zawodowego kierowcy, również się na nas nie zawiedziesz. Nasza wiedza, która zostanie Ci przekazana, nie jest oparta jedynie na suchej teorii, lecz na bogatych doświadczeniach i praktyce. Po ukończonych kursach na wyższe kategorie pomożemy Ci w otrzymaniu potrzebnych świadectw kwalifikacji do przewozu osób lub rzeczy, abyś stał się pełnoprawnym kierowcą zawodowym. Jeżeli wykonujesz już zawodowo przewóz drogowy, zapraszamy na szkolenia okresowe obowiązkowe co 5 lat. W naszej szkole w cenie kursu otrzyma się gwarancję profesjonalizmu. Z nami nie tylko zdasz egzamin ale również uzyskasz wiedzę i umiejętność bycia dobrym kierowcą – podkreśla Łukasz Sztymala.

(RED)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej