Tygodnik DB2010

Nowy trend – sufit napinany

Sufit napinany to oryginalny pomysł na wykończenie górnej części pomieszczenia. – Taki sufit może mieć nowoczesną i designerską formę albo tradycyjną – wyjaśnia Ireneusz Kaganiuk z firmy Kawi ze Szczawna-Zdroju, która specjalizuje się w takich projektach.

Czym jest sufit napinany? To aluminiowy stelaż wykonany z profili aluminiowych zamocowanych po obwodzie pomieszczenia. Na tak przygotowanej konstrukcji napina się specjalną membranę, która tworzy idealnie równą płaszczyznę sufitu. Sufity takie można instalować we wszystkich rodzajach wnętrz w obiektach mieszkalnych oraz w obiektach komercyjnych i użytkowych.

– Sufit napinany tworzy niepowtarzalny efekt, wzbudzając podziw i zachwyt. Jest czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym obok czego nie można przejść obojętnie. Poza tym posiada cały szereg zalet, takich jak: szybki i czysty montaż, idealnie równa i gładka powierzchnia, bez rys i pęknięć, ze zmywalną powłoką. Jego atutem jest długowieczność, a nasza firma daje gwarancję na 10 lat! Taki sufit jest odporny na działanie wilgoci, zalania oraz odkształcenia, a lekka konstrukcja nie obciąża stropu. Membrana wykonana jest z bezpiecznego i niepalnego materiału. Wielką zaletą sufitu napinanego jest bez obsługowość – możesz raz na zawsze zapomnieć o malowaniu sufitu! A w razie konieczności taki sufit można wielokrotnie demontować i z powrotem zamontować – wyjaśnia właściciel firmy Kawi.

Cena sufitu napinanego nie jest wysoka i jest porównywalna do sufitu wykonanego w technologii karton gips. A takie wykończenie daje ogromne możliwości.

– Sufit napinany może być matowy lub z połyskiem o dowolnej kolorystyce, a nawet zadrukowany zdjęciami lub grafiką oraz możliwe jest podświetlenie całego sufitu. Spośród szerokiej gamy kolorów, bardzo dużą popularnością cieszą się sufity czarne i białe o wysokim stopniu połysku. Ale równie dobrze może być samodzielnym źródłem światła. Nasza firma zapewnia pełne profesjonalne doradztwo oraz wysoką jakość świadczonych usług. Działamy na terenie Wałbrzycha i całego województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszyskich klientów indywidualnych oraz nawiążemy współpracę z pracowniami architektonicznymi – podkreśla właściciel firmy Kawi ze Szczawna-Zdroju.

(RED)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej