Tygodnik DB2010

W świątecznym klimacie

Świąteczny klimat nie opuszcza mieszkańców Gminy Mieroszów. Wszyscy mieszkańcy mogli skorzystać z atrakcji jarmarku w mieroszowskim Rynku, a za sprawą Olgi Wiewióra, Mikołaj odwiedził także dzieci ze Świetlicy Środowiskowej”Muchomorki” w Mieroszowie.

Podczas jarmarku świątecznego, który odbył się 15.12.2018 r. w mieroszowskim rynku obecni byli wszyscy mali i wielcy z Gminy Mieroszów, a także sąsiedzi z Czech. Stoiska były wypełnione po brzegi pięknymi ozdobami świątecznymi, żywa szopka, którą tworzyli mieszkańcy Zoo Łączna – śliczne małe kózki, a do tego miłe dla ucha kolędy zespołów z Dolnego Śląska. Można było także zjeść pyszne jedzenie i skosztować grzańca. Atmosfera świąt już udzieliła się wszystkim mieszkańcom gminy i gościom.

– Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy, która na dobre wpisała się w przedświąteczny kalendarz Gminy Mieroszów. Serdecznie dziękuję także Pani Oldze Wiewióra za okazaną życzliwość i zorganizowanie paczek mikołajkowych dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej „Muchomorki” w Mieroszowie. Dziękuję Pani i wszystkim,którzy przyczynili się do tych wspaniałych upominków. To Wasze świąteczne gorące serduszko przyczyniło się do wielkiej radości i bezcennego uśmiechu u naszych dzieci. Gorące podziękowania składam również na ręce Wiesława Wielgusa -radnego Rady Miejskiej Mieroszowa, który świetnie wyręczył Mikołaja z Laponii w jego powinnościach i uprzyjemnił wszystkim gminnym dzieciom Mikołajki – mówi Andrzej Lipiński, burmistrz Mieroszowa.

(RED)

Rynek w Mieroszowie zamienił się w bożonarodzeniowy jarmark.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej