Tygodnik DB2010

Lodówka i zmywarka za darmo?!

Tak! Każdy klient, który do końca bieżącego roku kupi u nas meble kuchenne za minimum 9 tysięcy złotych, lodówkę i zmywarkę do zabudowy dostanie gratis – zapewnia Adam Krzywda, właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu.

 

Ta niezwykła promocja w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu trwa tylko do końca 2018 roku.

– Warto się pospieszyć, bo zostało już tylko kilka tygodni na decyzję, która ułatwi Wam życie przez kilka najbliższych lat – mówi pani Urszula z Wałbrzycha. – Gdy dowiedziałam się o tej promocji, to… nie uwierzyłam! Pomyślałam, że to tylko taki chwyt marketingowy, a jak przyjdzie do konkretów to okaże się, że za lodówkę i zmywarkę i tak trzeba będzie dopłacić. Dlatego pojechałam z reklamą z Tygodnika DB 2010 do Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu, by porozmawiać o tym z właścicielem firmy. Pan Adam nie tylko wszystko potwierdził, ale jeszcze dodał, że na cały asortyment udzielana jest 5-letnia gwarancja. Wróciłam do domu i przekonałam męża, że warto zainwestować w nowe meble kuchenne, a nowy sprzęt AGD dostaniemy w cenie. Potem właściciel firmy pomógł nam przygotować projekt i dobrać odpowiednie wyposażenie, bo przecież nowe meble ze starą zmywarką i lodówką będą wyglądały jak nowy samochód na starych felgach… Po pomiarach w domu dostaliśmy do akceptacji projekt i po kilku niewielkich korektach firma przystąpiła do realizacji zamówienia. Ekipa fachowców wszystko zmontowała i podłączyła, dzięki czemu tegoroczne święta Bożego Narodzenia mogę już przygotowywać w nowej, pięknej kuchni, za co dziękuję Panu Adamowi i jego ludziom – cieszy się Czytelniczka.

To jednak nie jest jedyna promocja w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu.

Trwa także wyprzedaż mebli z naszej ekspozycji. Zapraszam do naszego salonu firmowego oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57. Warto nas odwiedzić i skorzystać z promocji – zachęca Adam Krzywda.

(TS)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej