Tygodnik DB2010

Będę pracować kompetentnie, odpowiedzialnie i rzetelnie

Szanowni Państwo, zbliża się czas, w którym będziemy dokonywali ważnych wyborów. Będziemy decydowali, kogo obdarzymy naszym zaufaniem na pięć najbliższych lat. Te pięć lat można z sukcesem wykorzystać lub zaprzepaścić. Nie pozwólmy na zmarnowanie tego czasu!

 

Okręg nr 3, którego mieszkańców chcę reprezentować, potrzebuje silnego głosu w Radzie Powiatu Wałbrzyskiego. Szczawno Zdrój oraz Gmina Stare Bogaczowice to istotny obszar, którego sukcesy i trudności nie mogą być marginalizowane. Okręg nr 3 to lokalna społeczność działająca dla dobra swoich gmin i sołectw. To ludzie, którzy są związani z miejscem, w którym mieszkają i na sercu leży im wspólne dobro. Czasami ich głos nie dociera tam, gdzie powinien. Bywa, że ich problemy jako tych „mniejszych” są bagatelizowane.

Jako Radna Powiatu Wałbrzyskiego z Okręgu nr 3 będę na bieżąco kontaktować się z przedstawicielami gmin, aby reagować i efektywnie działać dla dobra ich społeczności.

Z innymi problemami boryka się Szczawno Zdrój, z innymi Gmina Stare Bogaczowice, ale łączy nas wszystkich nasza „mała ojczyzna”, dla której wspólnie pracujemy.

Będę pracować kompetentnie, odpowiedzialnie i rzetelnie, mając na względzie dobro wspólne mieszkańców naszego okręgu. To jest cel nadrzędny.

Zwracam się do Państwa z prośbą o głos i liczę na Państwa poparcie.

Bądźmy razem 21 października 2018 r.!

Z wyrazami szacunku

Agnieszka Jennings

 

***

 

Agnieszka Jennings – z wykształcenia jest germanistką, absolwentką Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta we Wrocławiu. Pracowała jako wykładowca języka niemieckiego. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako pracownik samorządowy we współpracy zagranicznej. Obecnie pracuje w firmie rodzinnej działającej w branży nieruchomości komercyjnych.

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej