Tygodnik DB2010

Tylko w Getin Banku: kredyt dla wolnych zawodów

Odwiedzamy dziś placówkę Getin Banku w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 1.

 

Czytelnicy przesyłają do nas pytanie o ofertę jaką Państwa bank przygotował dla przedstawicieli wolnych zawodów.

– Mamy w swojej ofercie taki produkt. Powiem więcej – produkt ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem z wielu względów.

 

Zdradzimy Czytelnikom z jakich?

– Oczywiście! Przede wszystkim chodzi dostępność tego produktu. W przeciwieństwie do innych banków, żeby skorzystać z oferty kredytu dla profesjonalistów, nie musimy mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej, a możemy być zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Drugą rzeczą wyróżniającą naszą ofertę jest naprawdę minimalna ilość wymaganej dokumentacji. Bardzo często wystarczy sam dowód osobisty. Dotyczy to osób współpracujących z naszym bankiem. Prawda, że aż trudno w to uwierzyć?

 

Są jeszcze inne powody?

– Jak najbardziej. Możemy wymienić bardzo wysoką dostępną kwotę – aż 200 000 zł. Trzeba dodać, że – w przeciwieństwie do innych banków – nie mamy ograniczeń w kwestii maksymalnego dopuszczalnego zadłużenia w banku. Oznacza to, że możemy mieć nawet kilka kredytów, o ile tylko pozwala nam na to zdolność kredytowa. Oferujemy również bardzo długi okres kredytowania. W tej kwestii możemy liczyć nawet na 120 miesięcy, co znacznie zwiększa dostępną kwotę kredytu.

 

A jakie parametry kredytu są dostępne dla wolnych zawodów?

– Nie trzymamy się w tej kwestii sztywnych zasad. Oferta jest dostosowywana do potrzeb i dyspozycji klienta. Dla nas ważna jest osoba i to ofertę dopasowujemy do osoby, a nie odwrotnie. Dla nas klient nie jest kolejnym numerkiem, a współpracownikiem. Poza tym w placówce przy ul. Słowackiego 1 w Wałbrzychu pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem, które wiedzą od A do Z w jaki sposób danego klienta prowadzić. Klient nie powinien czuć się zdezorientowany, a o to nie trudno w gąszczu przepisów, dokumentów i obostrzeń stosowanych w innych instytucjach.

 

Kto może z tej oferty skorzystać?

– Powyższa oferta dotyczy zawodów takich jak: prawnik, lekarz, księgowy, weterynarz, rzeczoznawca majątkowy oraz inwestycyjny, stomatolog, farmaceuta, tłumacz przysięgły itp. Oczywiście nie oznacza to, że w swojej ofercie mamy kredyty skierowane tylko do konkretnych grup zawodowych. Oferujemy kredyty gotówkowe, w tym na oświadczenie, o bardzo zróżnicowanych parametrach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się kredyty konsolidacyjne, dzięki którym możemy zmniejszyć miesięczne zobowiązania nawet o 50%.

 

Czy wizyta u Państwa wiąże się z kosztami?

– Absolutnie nie. Całkowicie za darmo sprawdzamy ofertę, wyjaśniamy każde zagadnienie związane z ofertą i pomagamy dobrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Zapraszamy serdecznie do placówki Getin Banku przy ul. Słowackiego 1 w Wałbrzychu. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.45. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem (74) 862 14 34.

(MC)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej