Tygodnik DB2010

Szyb Witold dla młodzieży

Centrum Kulturalno – Kongresowe „Witold” w Boguszowie-Gorcach cyklicznie organizuje zajęcia z edukacji regionalnej. I poszerza swoją ofertę

 

Jak dotąd z oferty tej korzystali głównie uczniowie szkół podstawowych oraz przedszkolaki. W marcu br. oferta została poszerzona o zajęcia dla młodzieży, której zaproponowano „Górniczą FOTO – grę” czyli formę zabawy interakcyjnej opartej na fotografiach związanych z górnictwem.

Młodzież pracując w zespołach odkrywa tajemnice Szybu Witold oraz ma szansę wykazać się sprytem, spostrzegawczością, a nawet umiejętnościami artystycznymi. Zajęcia prowadzone przez pracownika CKK „Witold” – Magdę Ślebiodę, są także doskonałym sposobem na relaks, zdrową rywalizację i niczym nieograniczoną zabawę. Nowa forma zajęć okazała się przysłowiowym strzałem w 10. Tylko w marcu z oferty skorzystało prawie 150 młodych osób. To właśnie dzięki takim warsztatom realizowane są cele edukacyjne oraz poszerzana jest wiedza młodych mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej z zakresu edukacji regionalnej.

Centrum Witold – organizator warsztatów – zaprasza do skorzystania z oferty edukacyjnej placówki oświatowe z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej. Informacje oraz zapisy: Centrum Kulturalno Kongresowe „Witold” ul. Traugutta 12g, 58-371 Boguszów-Gorce, tel. 512 088 565 lub 74 880 15 27.

(RED)

szyb witold gorce

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej